Aku sekačka STIHL RMA 235
Doprava zdarma
Novinka

Aku sekačka STIHL RMA 235, 36 V, záběr 33 cm, kapacita koše 30 l, výška sečení 25 - 65 mm, 5 poloh centrálně, hmotnost 14 kg.

Naše cena s DPH:
5 490,-
Naše cena bez DPH:
4 537,19

Doporučená cena:
7 290,- s DPH
Ušetříte:
24,7% / 1 800,-

Počet ks:
? Dostupnost:  Obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
STIHL
Katalogové číslo:
63110111411
Věrnostní systém:
+109 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

Sekačka STIHL RMA 235 je lehká, dobře ovladatelná akumulátorová zahradní sekačka na menší plochy trávníku. Centrální nastavení výšky sečení, automatická regulace otáček a aerodynamický nůž se postarají o delší dobu provozu. Ve 2 výškách nastavitelná vodicí rukojeť, dá se sklopit pro usnadnění přepravy a úsporné skladování. Výklopný 30litrový sběrný koš na trávu s indikátorem stavu naplnění, šířka sečení 33 cm, hmotnost bez akumulátoru 14,0 kg.
 
Dodávka STIHL RMA 235 je bez akumulátoru a nabíječky.
 
 
Technické parametry STIHL RMA 235
 
Šířka sečení: 33 cm
Výška sečení: 25-65 mm
Nastavení výšky sečení: 5 stupňů (centrální)
Pracovní otáčky: 3.400 ot./min
Hmotnost stroje: 14 kg
Sběrný koš na trávu: 30 l
 
 
Sériová výbava STIHL RMA 235
 
Madla pro přenášení: pro snadnou přepravu byla do skříně integrována dvě madla pro přenášení.
Otevírací sběrný koš na trávu: díky mechanismu se snadno otevírá a vyprazdňuje. Přes speciální lamely se vzduch včetně prachu odvádí po straně do blízkosti země.
Aerodynamický nůž s optimálním prouděním: křídlový aerodynamický nůž s optimálním prouděním vytváří v aerodynamické skříni proud vzduchu, který trávu před sekáním napřímí a posečenou ji fouká do sběrného koše nebo dokonale rozmisťuje při mulčování. Představuje to vysoce účinné používání zařízení při optimálním plošném výkonu.
Centrální nastavení výšky sečení: má díky pružině lehký chod a dá se v několika stupních nastavit na požadovanou výšku sečení. Stupnice ukazuje aktuálně nastavenou výšku.
Jednodílná polymerová skříň: je z vysoce kvalitního polymeru odolného proti nárazům, vysoké teplotě a ultrafialovému záření.
Kola s lehkým chodem: pojezdová kola našich akumulátorových sekaček jsou robustní a vynikají dlouhou životností. Jejich trakční vzorek udržuje stabilní směr při jízdě a současně umožňuje perfektní manévrovatelnost se strojem při práci.
Sklopné držadlo: díky sklopnému držadlu jsou sekačky STIHL rychle a bez námahy připraveny k transportu a k prostorově nenáročnému uskladnění.
Ekonomický režim: v ekonomickém režimu reguluje motor automaticky svůj výkon a tím dodává přesně to množství energie, jaké je potřebné pro danou výšku trávy.
 
 
Stroje STIHL lze převzít pouze osobně na prodejně s předvedením.
 
 
 

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist