Bubnové sekačky VARI

Bubnové sekačky VARI jsou vhodné neocenitelnými pomocníky pro sečení vzrostlé travy. Všechny bubnové sekačky VARI jsou určeny především pro sečení vysoké trávy na seno nebo na krmení. Při dodržení správné techniky sečení lze velmi dobře sekat i polehlou trávu. Nejprodávanější typy bubnových sekaček jsou VARI DS 521 Líza 60 a VARI BDR 620 LUCINA 65. Nově is motory Briggs&Stratton VARI DS 521B Líza 60 a VARI BDR 620B LUCINA 65.

 

Na jaře roku 1997 uvedla společnost VARI, a.s. poprvé na český trh vlastní rotační bubnovou sekačku na vysokou trávu.

Jako první byl představen adaptér bubnové sekačky do převodové skříně VARI DSK-316, pod obchodním názvem SAMSON 56. Ten si pro svoji dílenskou kvalitu zpracování a revoluční řešení žacího disku získal ihned od počátku velkou oblibu u všech zákazníků. Vzápětí společnost VARI, a.s. představila svým zákazníkům první model dnes již legendárních bubnových sekaček VARI BDR-595 ADELA. Tyto bubnové sekačky převyšují ostatní výrobky na trhu svojí kompaktní konstrukcí, přidanými bezpečnostními prvky pro ochranu obsluhy, snadnou manipulací a neomezeným pracovním nasazením.

Dnes se již ve VARI, a.s. vyrábí více jak 10 typů diskových a bubnových sekaček v různých modifikacích oblíbených jak na českém trhu, tak i v zemích EU a v neposlední řadě i ve státech Afriky. Společné rysy všech bubnových sekaček VARI jsou v revolučním technickém řešení dvojitého sekacího disku se zesíleným okrajem, který zaručuje vysokou pevnost a spolehlivou ochranu sekacích nožů. Patentově chráněné uložení čtyř výkyvných nožů pod úhlem 3° zaručuje, že se při nárazu o kámen nože otočí a nepoškodí. Všechny bubnové sekačky mají bezpečnostní prvky splňující evropské normy pro bezpečnost práce a intuitivní ovládání, což zaručuje kvalitní a bezpečné sečení veškerých travnatých porostů včetně tenkých náletových rostlin nedřevnatého charakteru. Použitá konstrukční řešení ve spojení s použitými ekologickými motory HONDA a pětiletou zárukou řadí bubnové sekačky VARI, a.s. mezi absolutní špičku na trhu.

Bubnové sekačky a adaptéry sečení VARI jsou vhodné pro sečení vzrostlého travního porostu i nepravidelně sečeného. Všechny bubnové sekačky jsou určeny především pro sečení trávy na seno nebo na krmení pro hospodářská zvířata na rodinných a malých farmách. Při dodržení správné techniky sečení lze velmi dobře sekat i polehlou trávu.

 


Náš sortimentTOPlist