CAMPINGAZ - grilovaní s těmi nejlepšími výsledky

CAMPINGAZ - grilovaní s těmi nejlepšími výsledky

 

Grilování patří neodmyslitelně k životu na zahradě. Proto jsme se rozhodli zařadit do našeho sortimentu špičkové grily CAMPINGAZ, které jsou nabité těmi nejnovějšími systémy, které Vám pomohou užít si grilování ve skvělé pohodě a s těmi nejlepšími výsledky. To ocení jak vaše rodina, tak vaši přátelé. Můžete si vybrat mezi plynovými grily, kterými je CAMPINGAZ proslulý anebo zvolit některý gril na dřevěné uhlí z řady Bonesco, který se právem řadí mezi nejhezčí a nejsnáze ovladatelné grily v této třídě na trhu. Samozřejmostí je rovněž široká nabídka kvalitního příslušenství, takže Vám ke grilování nebude chybět vůbec nic.

 

 

Plynové Grily CAMPINGAZ

V oblasti plynových grilů zaujímá značka CAMPINGAZ vedoucí postavení na trhu. Krom jednoduché obsluhy je jejich výhodou to, že prakticky nekouří. Díky tomu je využijete třeba na balkóně v případě že nevlastníte zahradu.

 

Grily CAMPINGAZ na dřevěné uhlí

CAMPINGAZ přichází s převratnou novinkou v grilování na dřevěném uhlí. Moderní vzhled s unikátním tvarem dohromady se snadnou obsluhou vás okamžitě zaujmou. Unikátní konstrukce řady Bonesco Q využívají rychlého předehřevu dřevěného uhlí za pomocí plynové kartuše a piezo zapalování.

Plynové Grily CAMPINGAZ   Grily CAMPINGAZ na dřevěné uhlí

 

Nejpropracovanější systém servisu

CAMPINGAZ se všude po světě chlubí nepropracovanějším a nejrychlejším systémem servisu. To platí i pro naši zemi a tak nebudete mít problém případně rychle sehnat náhradní díl ani na gril starý třeba 10 let.

 

Široká nabídka příslušenství

CAMPINGAZ má ve své nabídce také širokou nabídku kvalitního příslušenství, takže Vám ke grilování nebude chybět vůbec nic.

Grily CAMPINGAZ   Grily CAMPINGAZ

 

CAMPINGAZ Quick Start Technology® (QST)

CAMPINGAZ Quick Start Technology® (QST)  snižuje čas předehřívání až na 10 minut a umožňuje tak snadnější grilování na dřevěném uhlí. Nasaďte kartuši Campingaz®  CV 300, stiskněte tlačítko piezo zapalování  a regulujte přívod plynu knoflíkem na bočním stolku. Grilování na dřevěném uhlí nikdo nebylo snadnější!

 

 

Vsaďte na to nejlepší

Grilování patří neodmyslitelně k životu na zahradě. Pokud si chcete grilování s rodinou či přáteli opravdu užít a vychutnat si skvělou chuť grilovaných pokrmů, vsaďte na to nejlepší – na CAMPINGAZ.

Grily CAMPINGAZ   Grily CAMPINGAZ

 


Náš sortimentTOPlist