Kde zakoupit HUSQVARNA výrobky v Brně?

Rozhodli jste se pro nákup kvalitních strojů či příslušenství značky HUSQVARNA? Pak jste u nás na správném místě! Firma GARTEKO je jeden z největších autorizovaných prodejců této značky. V naší nabídce najdete obsáhlý sortiment zboží, jako jsou sekačky klasické i robotické, ridery, traktory, vyžínače, křovinořezy, plotostřihy, řetězové i rozbrušovací pily, kultivátory, foukače, odmechovače, půdní vrtáky, sněhové frézy a to vše včetně originálního příslušentví HUSQVARNA. V naší prodejně GARTEKO v Brně máme vystavený kompletní sortiment výrobků HUSQVARNA a zároveň provádíme autorizovaný servis HUSQVARNA.

 

HUSQVARNA

 

 

Proč zakoupit stroje a příslušenství HUSQVARNA právě u nás?
 

Velký výběr
Nabízíme obsáhlý výběr zboží a to nejen této značky. Velkou část máme skladem přímo na naší prodejně v Brně.


Autorizovaný prodejce
Jsme autorizovaný prodejce značky HUSQVARNA. U nás máte jistotu originálního zboží se zárukou.


Servis
Poskytujeme záruční i pozáruční servis strojů HUSQVARNA. Přednostní servis na zboží zakoupené u nás.


Rozumíme své práci
Máme dlouholetou zkušenost s prodejem zahradní techniky. Náš zaškolený a profesionální personál vám vždy poradí.


Vždy aktuální zboží
Naše zboží je vždy aktuální. Pravidelně doplňujeme novinky a díky zajímavým cenám se Vám nákup u nás určitě vyplatí. Možný nákup i na splátky.


Parkovací místa
Možnost zaparkovat na našem parkovišti přímo vedle prodejny.

 

 


O společnosti HUSQVARNA

HUSQVARNA

 

Společnost HUSQVARNA je předním světovým výrobcem strojů určených pro péči o les, park a zahradu a strojů pro stavebnictví. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu. Na základě více než 300-leté zkušenosti v oblasti strojírenské výroby, nabízí dnes firma HUSQVARNA špičková řešení. Při optimální kombinaci profesionální výkonnosti s ohledem na potřeby uživatele a životního prostředí, vám poskytnou produkty HUSQVARNA efektivnost a spokojenost s výsledky vykonané práce.


Náš sortimentTOPlist