Malotraktory VARI

Malotraktory VARI IV a VARI II - srdcem tohoto stavebnicového systému je pohonná jednotka HONDA s řidítky a automatickou odstředivou spojkou. Ta slouží k pohonu dvou základních převodových skříní – DSK-316 a DSK-317. Pohonnou jednotku malotraktoru VARI lze velice jednoduchým způsobem přendat z jedné převodové skříně na druhou. Tímto rozdělením převodových skříní si můžete odvézt malotraktor VARI sestavený přímo na míru dle Vašich požadavků.

Malotraktor VARI II           PJ GCV 160Převodová skříň VARI DSK-317 s tažnou nápravou

 

 

 

 

VÝHODA VARI SYSTÉMU - jeden motor na všechny práce!

 

Žádný jiný univerzální malotraktor nemůže ve výkonové třídě 5 - 6 HP splnit tak protichůdné požadavky zákazníka. Právě díky čtyřicetileté zkušenosti používá firma VARI koncept jedné pohonné jednotky a dvou převodových skříní. To umožňuje praktické řešení všech požadavků zákazníka pro práci na poli, zahradě, ve skleníku nebo profesionálů v komunálních službách při údržbě a úklidu malých a středně velkých pozemků.


AKČNÍ SETY MALOTRAKTORŮ VARI IV GLOBAL :


Malotraktor VARI IV GLOBAL GCV 160 + vozík ANV 350


Malotraktor VARI IV GLOBAL GCV 160 + vozík ANV 350


Malotraktor VARI IV GLOBAL GSV 190 + vozík ANV 350 - malotraktor s výkonějším poloprofesionálním motorem HONDA GSV 190 o výkonu 6,5 HP. Tato varianta malotraktoru je vhodná do zvlášť náročného provozu.

 


Náš sortimentTOPlist