Odborné poradenství STIHL

Odborné poradenství
 
Od každodenního profesionálního používání v lese až po příležitostné práce na Vaší zahrádce - u nás naleznete optimální zboží a služby pro každé pracovní zadání. Rádi Vám poskytneme praxí podložené tipy a triky pro bezpečné a efektivní používání Vašeho stroje. Spolehněte se na nás, víme co je opravdu důležité. Jen odborný servis poskytuje plnou záruku, že užitná hodnota Vašeho stroje zůstane zachována po mnoho let.

 
Kompetentní předvedení produktu
 
Naší snahou je, aby Vám výrobky STIHL, přinášeli radost co nejdéle, abyste si vybrali ten správný pro Vaše potřeby a dokázali jej správně používat. Ideální je, pokud si můžete stroj před nákupem "osahat". Jak je těžký, jak Vám sedí v ruce, jaké jsou jeho ovládací prvky nebo třeba možnosti pro dokoupení příslušenství... Takovou zkušenost Vám samozřejmě nedokáže poskytnout žádný nákup přes internet. U nás Vám vše před nákupem rádi předvedeme na reálném výrobku.


Odborné služby zákazníkům
 
Kvalita STIHL je již téměř příslovečná. Proto očekávají naši zákazníci od svého nářadí maximální spolehlivost a životnost i při extrémním zatěžování. Bez odborné údržby to není možné. Naši pracovníci mají ty správné znalosti a postarají se o to, abyste měli z Vašeho nářadí radost mnoho let.
 
 
Originální náhradní díly a příslušenství
 
Pro motorové nářadí STIHL je samozřejmostí nejvyšší spolehlivost i při extrémním zatížení. Pokud by i přesto došlo na Vašem stroji k poruše, je náš autorizovaný servis zásoben originálními náhradními díly STIHL, které rozhodující měrou přispívají k výkonu, bezpečnosti a životnosti Vašeho motorového nářadí STIHL.

Náš sortimentTOPlist