Platba kartou

Platba kartou je bezpečná
• při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení – nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu
• údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance
• nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě
• přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje

 

Jaké karty přijímáme?
• VISA Electron
• VISA
• Maestro (v případě, že Vaše vydavatelská banka jej zařadila do systému 3D-Secure)
• MasterCard

 

 

Přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vydavatelské banky umožňují používání embosovaných (reliéfních) karet. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje Vaše vydavatelská banka. Dále některé banky vydávají tzv. virtuální karty, které jsou určeny výhradně k nákupu na internetu.

INFORMUJTE SE U SVÉ BANKY O MOŽNOSTI POUŽÍVÁNÍ VAŠÍ KARTY K PLACENÍ NA INTERNETU.Jak u nás zaplatíte?
Pokud se rozhodnete za vybrané zboží/služby využít k platbě Vaši platební kartu, označte druh platební karty. Poté budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty.
Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti.
O výsledku transakce jste informováni e-mailem pokud jste ho zadali do objednávky.Pokud nám banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů:
• údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
• na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
• Vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na Vaši banku.Přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě.

 

 

POSTUP:

1.)


Při vyplňování objednávky vyberte způsob platby "Platba kartou".
 

2.)

Po odeslání se Vám zobrazí tato obrazovka, kde je číslo Vaší objednávky a částka.
Vyberte typ Vaší karty, kterou budete platit a na které máte aktivováné elektronické platby.

 

3.)
 

Na této zabezpečené stránce vyplňte potřebné údaje a potvrďte na Zaplatit. Následně jste automaticky přesměrováni zpět na naše stránky.

 

4.)

Na závěr se Vám objeví tato kontrolní obrazovka, že Vaše platba proběhla v pořádku a byla uhrazena.

 


Náš sortimentTOPlist