Podzimní kampaň HUSQVARNA

Rádi bychom Vám oznámili, že ve středu, 31. 8. 2016, začíná Podzimní kampaň HUSQVARNA, díky které si můžete u nás zakoupit vybrané výrobky této značky za zvýhodněnou cenu! A protože se jedná o obsáhlý sortiment zboží, připravili jsme pro Vás přehled zlevněných výrobků. Přejeme příjemné nakupování!

Podzimní kampaň HUSQVARNA

Akumulátorová pila HUSQVARNA 436Li

 

Tichá, lehká a velmi snadno ovladatelná pila HUSQVARNA 436Li. Ideální pro tesaře, majitele ovocných sadů, arboristy a jiné náročné uživatele. Vybavena střídavým motorem s dlouhou životností a napínáním řetězu bez použití nářadí.
Motor BLDC, délka lišty 25-35 cm, roztěč řetězu 3/8",1/4", hmotnost 2,5 Kg.

Akumulátorová pila HUSQVARNA 536Li XP

 

Pila HUSQVARNA 536Li XP určená pro profesionálně zaměřené uživatele, kteří chtějí lehkou a výkonnou motorovou pilu. Ideální pro tesaře a pracovníky pečující o stromy. Má vynikající ergonomii, vysoký výkon a vysokou rychlost řetězu.
Motor BLDC, délka lišty 25-35 cm, roztěč řetězu 3/8", 1/4", hmotnost 2,4 Kg.

HUSQVARNA 436Li  HUSQVARNA 536Li XP

 

Motorová pila HUSQVARNA 135

 

Lehká a výkonná motorová pila Husqvarna 135 pro neprofesionální použití, kterou lze velmi snadno nastartovat a ovládat. Vybavena motorem X-Torq® s nižší spotřebou paliva a sníženou úrovní emisí, palivovým čerpadlem a automatickou funkcí vracení spínače STOP do pohotovostní polohy pro snadné startování.
Motor Husqvarna 40,9 cm³, výkon 1,9 HP, délka lišty 35 cm, roztěč řetězu 3/8", hmotnost 4,4 Kg.

Motorová pila HUSQVARNA 440

 

Lehká a výkonná pila Husqvarna 440 pro všestranné použití je ideální pro ty, kteří hledají snadno ovladatelnou pilu, kterou lze velmi snadno nastartovat. Poháněná motorem X-Torq® s nižší spotřebou paliva a sníženou hladinou emisí. Je vybavena systémem Smart Start®, palivovou pumpičkou a funkcí automatického vracení spínače z polohy STOP do pohotovostní polohy pro snadné startování.
Motor Husqvarna 40,9 cm³, výkon 2,4 HP, délka lišty 38 cm, roztěč řetězu .325", hmotnost 4,4 Kg.

HUSQVARNA 135 HUSQVARNA 440

 

Motorová pila HUSQVARNA 445

 

Výkonná pila HUSQVARNA 445 pro všestranné použití pro lidi, kteří ocení profesionální kvality takové pily. Motor X-Torq® znamená nižší spotřebu paliva a sníženou úroveň emisí. Díky automatické funkci vracení spínače z polohy STOP do pohotovostní polohy a viditelné hladině palivové směsi v nádrži je ovládání pily jednodušší. Aby bylo vždy zajištěno snadné startování, je pila vybavena systémem Smart Start® a palivovou pumpičkou.
Motor Husqvarna 45,7 cm³, výkon 2,9 HP, délka lišty 38 cm, roztěč řetězu .325", hmotnost 4,9 Kg.

Motorová pila HUSQVARNA 450 e-series

 

Výkonná pila HUSQVARNA 450 e-series pro všestranné použití pro lidi, kteří ocení profesionální kvality takové pily. Motor X-Torq® znamená nižší spotřebu paliva a sníženou úroveň emisí. Díky automatické funkci vracení spínače z polohy STOP do pohotovostní polohy, napínání řetězu bez použití nářadí a viditelné hladině palivové směsi je ovládání pily jednodušší. Aby bylo vždy zajištěno snadné startování, je pila vybavena systémem Smart Start® a palivovou pumpičkou.
Motor Husqvarna 50,2 cm³, výkon 3,3 HP, délka lišty 38 cm, roztěč řetězu .325", hmotnost 5,1 Kg.

HUSQVARNA 445 HUSQVARNA 450 e-series

 

Motorová pila HUSQVARNA 455 e-series Rancher

 

Motorová pila Husqvarna 455 e-series Rancher je ideální pila pro vlastníky nemovitostí a příležitostné uživatele, kteří vyžadují vysoce výkonný, spolehlivý a dobře reagující stroj vhodný pro všechny způsoby řezání. Je kombinací nejlepších prvků svých předchůdců a nové, moderní technologie a ergonomie. Tento model je vybaven napínačem řetězu bez použití nářadí pro rychlé a snadné seřizování řetězu.
Motor Husqvarna 55,5 cm³, výkon 3,5 HP, délka lišty 38 cm, roztěč řetězu .325", hmotnost 5,8 Kg.

Motorová pila HUSQVARNA 555

 

Motorová pila HUSQVARNA 555 je konstruována pro náročné práce prováděné firmami, zabývajícími se údržbou zeleně, nebo zručnými majiteli pozemků. Pila má dokonalý design a skrývá v sobě surovou sílu, která zajišťuje potřebný výkon. Naše unikátní technologie motoru X-Torq® poskytuje dostatek výkonu, když jej potřebujete, a zároveň má sníženou spotřebu paliva až o 25 % a o 75 % méně výfukových emisí.
Motor Husqvarna 59,8 cm³, výkon 4,2 HP, délka lišty 38 cm, roztěč řetězu .325", hmotnost 5,6 Kg.

HUSQVARNA 455 e-series Rancher HUSQVARNA 555

 

Motorová pila HUSQVARNA 550 XP

 

Motorová pila Husqvarna 550 XP® je určena pro profesionální dřevorubce a zkušené uživatele. Pila má průlomový design a je vybavena řadou inovativních řešení pro efektivní a pohodlné ovládání. Unikátní motor s technologií X-Torq® poskytuje vyšší výkon při současném snížení spotřeby paliva až o 20% a výfukových plynů až o 75%. Funkce RevBoost™ zajišťuje okamžité vysoké otáčky řetězu pro efektivní odvětvování.
Motor Husqvarna 50,1 cm³, výkon 3,8 HP, délka lišty 38 cm, roztěč řetězu .325", hmotnost 5,1 Kg.

Motorová pila HUSQVARNA 560 XPG

 

Motorová pila Husqvarna 560 XPG byla vyvinuta pro profesionální těžaře a zručné majitele pozemků. Pila má dokonalý design a skrývá v sobě netradiční řešení pro zajištění efektivního a pohodlného provozu. Naše unikátní technologie motoru X-Torq® poskytuje dostatek výkonu, když jej potřebujete, sníženou spotřebu paliva až o 25 % a o 75 % méně výfukových emisí. RevBoost™ zajišťuje vysoké otáčky řetězu pro efektivní odvětvování. Vyhřívané rukojeti zvyšují komfort v chladném a vlhkém počasí.
Motor Husqvarna 59,8 cm³, výkon 4,8 HP, délka lišty 38 cm, roztěč řetězu 3/8", hmotnost 5,8 Kg.

HUSQVARNA 550 XP HUSQVARNA 560 XPG

 

Motorová pila HUSQVARNA 365 X-Torq

 

HUSQVARNA 365 X-Torq je řetězová pila pro typické profesionální využití. Byla vyvinuta v úzké spolupráci s profesionálními uživateli, pracujícími v nejnáročnějších podmínkách. Nízká hmotnost a vysoký výkon v kombinaci s robustním motorem z ní dělají mimořádně univerzální pilu vhodnou pro širokou škálu prací. Vybavena motorem X-Torq®, šetrným k životnímu prostředí díky nízké spotřebě paliva a velmi nízké hladině výfukových plynů.
Motor Husqvarna 70,7 cm³, výkon 4,8 HP, délka lišty 38-71 cm, roztěč řetězu 3/8", hmotnost 6,4 Kg.

Motorová pila HUSQVARNA 562 XP

 

Motorová pila Husqvarna 562 XP je určena jak pro profesionální těžaře, tak pro profesionální péči o stromy a jiné zkušené uživatele. Pila má průlomový design a je vybavena řadou inovativních řešení pro efektivní a pohodlné ovládání, a také velkým vzduchovým filtrem. Lze ji použít až s 28" vodící lištou. Unikátní motor s technologií X-Torq® poskytuje vyšší výkon při současném snížení spotřeby paliva až o 20 % a výfukových plynů až o 75 %.
Motor Husqvarna 59,8 cm³, výkon 4,8 HP, délka lišty 45 cm, roztěč řetězu 3/8", hmotnost 5,9 Kg.

HUSQVARNA 365 X-Torq HUSQVARNA 562 XP

 

Motorová pila HUSQVARNA 372 XP X-Torq

 

Skutečně profesionální řetězová pila HUSQVARNA 372 XP ve vyšší střední třídě zkonstruovaná pro velmi náročné práce. Je osazena motorem X-TORQ s nízkou spotřebou paliva a nízkými emisemi výfukových plynů. Kliková skříň a vlastní kliková hřídel jsou navrženy pro výjimečně těžký provoz a karburátor je vybaven tlumením vibrací. Díky tomu může pila pracovat s velkým zatížením i při vysokých rychlostech. Řetězová pila se vyznačuje nízkou hmotností, vysokým výkonem, rychlou akcelerací a flexibilním provozem
Motor Husqvarna 70,7 cm³, výkon 5,5 HP, délka lišty 41-71 cm, roztěč řetězu 3/8", hmotnost 6.4 Kg.

Motorová pila HUSQVARNA 576 XP AutoTune

 

Naše nejmodernější pila HUSQVARNA 576 XP AutoTune pro náročné profesionální použití. Poháněná motorem X-Torq®, který zajišťuje vysoký kroutící moment při velmi širokém rozpětí otáček, společně s nízkou spotřebou pohonných hmot a nízkou hladinou výfukových plynů. Ergonomicky upravené rukojeti zmírňují únavu. Funkce Auto Tune® neustále zajišťuje optimální nastavení motoru, funkce Smart Start® usnadňuje startování a systém Air Injection® umožňuje efektivnější a delší provoz.
Motor Husqvarna 73,5 cm³, výkon 5,7 HP, délka lišty 40-80 cm, roztěč řetězu 3/8", hmotnost 6,6 Kg.

HUSQVARNA 372 XP X-Torq HUSQVARNA 576 XP AutoTune

 

Motorová pila HUSQVARNA T540 XP

 

Motorová pila Husqvarna T540 XP® patří mezi špičkové ruční pily, určené pro profesionální uživatele pečující o stromy či krajinu, podnikající v zahradnictví nebo veřejných službách, kteří vyžadují skvělý výkon v kombinaci s nejlepší ergonomií.
Motor Husqvarna 37,7 cm³, výkon 2,45 HP, délka lišty 35 cm, roztěč řetězu 3/8", hmotnost 3,7 Kg.

Foukač HUSQVARNA 125BVx

 

Efektivní, ručně nesený foukač HUSQVARNA 125BVx v sobě kombinuje vysoký výkon při foukání s pohodlným ovládáním stroje. Ideální pro vlastníky nemovitostí. Dobře vyvážený a snadno ovladatelný díky umístění výstupu vzduchu v ose s motorovou jednotkou. S technologií Smart Start® se snadno startuje.
Motor HUSQVARNA 28,0 cm³, 2-takt, výkon 1,1 HP, hmotnost 4,35 kg.

HUSQVARNA T540 XP HUSQVARNA 125BVx

 

AKU foukač HUSQVARNA 536 LiB

 

Bateriový foukač Husqvarna 536 LiB je výkonný akumulátorový foukač pro profesionální použití, který okamžitě nastartujete pouhým klepnutím na ovládací panel. Je skvěle vyvážený a práce s ním je neobyčejně pohodlná. Nízká hladina hluku stroje vám umožní pracovat na většině veřejných míst. Regulace otáček motoru zajišťuje účinné odstraňování listí a nečistot.
36 V, lehký, výkonný, ergonomický, rychlost vzduchu 48 m/s, hmotnost 2,4 kg.

Foukač HUSQVARNA 580BTS

 

HUSQVARNA 580BTS je nejvýkonnější profesionální zádový foukač určený pro náročné úkoly. Inovativní konstrukce ventilátoru spolu s výkonný motorem X-Torq® zajišťují velký průtok vzduchu vysokou rychlostí. Vzduchový filtr špičkové kvality zaručuje dlouhý provoz a bezproblémové použití.
Motor Husqvarna 75,6 cm³, 2-takt, výkon 4,2 HP, hmotnost 11,8 kg.

HUSQVARNA 536 LiB HUSQVARNA 580BTS

 

AKU plotostřih HUSQVARNA 536 LIHD60X

 

Lehké a tiché nůžky na živé ploty pro profesionální použití s bateriovým pohonem. Mají ​​60 cm dlouhou oboustrannou střihací lištu. Nový patentovaný motor a nová výkonná baterie vám umožní maximálně využít váš pracovní čas. Otočná zadní rukojeť usnadňuje stříhání ve vertikální i horizontální poloze.
36 V, lehký, výkonný, ergonomický, délka nože 60 cm, rychlost nožů 4000 kmit/min, hmotnost 3,8 kg.

Křovinořez HUSQVARNA 525 RX

 

Výkonný a přitom lehký a pohodlný křovinořez HUSQVARNA 525 RX. S ním si snadno si poradíte s hrubou trávou a podrostem. Vyosená řídítka pro větší pracovní komfort. Palivová pumpička pro snadné startování.
Motor HUSQVARNA 2-takt, výkon 1,4 HP, objem 25,4 cm³, váha 5,1 Kg.

HUSQVARNA 536 LIHD60X HUSQVARNA 525 RX

 

Křovinořez HUSQVARNA 535RXT

 

HUSQVARNA 535RXT je nový křovinořez uvinerzální třídy 35 cm³, konstruován je však pro náročné používání. Špičkový výkon je docílen díky surové síle, unikátní ergonomii a vysoké odolnosti. Stroj je vybaven komfortním balíčkem, který obsahuje antivibrační systém LowVib® s komfortními madly rukojetí.
Motor HUSQVARNA X-Torq 2-takt, výkon 2,2 HP, objem 34,6 cm³, váha 6,2 Kg.

Křovinořez HUSQVARNA 545RX

 

Profesionální křovinořez HUSQVARNA 545RX s vysokým výkonem, jedinečnou ergonomií a manévrovatelností. Motor X-Torq® zaručuje silný výkon a vynikající spotřebu paliva. Optimalizovaná délka hřídele a úhlový převod s úhlem 35°. Dodáván s popruhy Balance X™.
Motor HUSQVARNA X-Torq 2-takt, výkon 2,7 HP, objem 45,7 cm³, váha 8,4 Kg.

HUSQVARNA 535RXT HUSQVARNA 545RX

 

Akumulátorový křovinořez HUSQVARNA 536LiRX

 

Lehký a vysoce výkonný křovinořez HUSQVARNA 536Li RX s řídítky pro profesionální uživatele pečující o stromy či krajinu, podnikající v zahradnictví nebo veřejných službách. Má vynikající ergonomii a vyváženost, vyžínací hlavu umožňující rotaci oběma směry a stejnosměrný motor s dlouhou životností.
Motor BLDC, bez aku a nabíječky, nehlučný provoz, hmotnost 3,8 kg.

Sekačka HUSQVARNA LC 348V

 

Sekačka HUSQVARNA LC 348V dosahuje skvělého výsledku při sekání trávy a údržbě trávníku díky technologii AFTech™ : žací kotouč je navržen tak, aby při rotaci vytvořil vzestupný proud vzduchu. LC 348V má odolnou konstrukci, která vydrží mnohaleté používání. Sekačka je vybavena funkcí AutoWalk™ 2 pro ergonomické a pohodlné ovládání rychlosti.
motor B&S 650e Series, výkon 5,5 HP, záběr 48 cm, variabilní rychlost pojezdu, ložiska, podvozek plech pozink, koš 60 l, hmotnost 40,0 Kg.

HUSQVARNA 536LiRX HUSQVARNA LC 348V

 

HUSQVARNA AUTOMOWER 310

 

AUTOMOWER HUSQVARNA 310 se čtyřmi koly je ideální pro větší a složitější trávníky do 1.000 m². Poradí si i v omezeném prostoru a jako každý člen rodiny sekaček Automower se i tato sekačka sama vrací do nabíjecí stanice, když potřebuje dobít baterii. Jednoduchá navigace v menu díky velkému jasnému displeji. Umožňuje individuální nastavení.
18 V / 2,1 Ah Li-ion, šířka záběru 22 cm, výška sečení 20 - 60 mm, kapacita sečení 1000 m² , hmotnost 9kg.

HUSQVARNA AUTOMOWER 420

 

Velmi dobře vybavená robotická sekačka pro efektivní sečení náročných travnatých ploch. Vhodná pro travnaté plochy s rozlohou do 2200 m² , může se pohybovat na prudkých svazích se sklonem až 45 %. Inteligentní technologie přizpůsobí rozsah sečení tempu přírůstku trávy, umožní bodové sečení na určitém místě s vyšší trávou a navádí sekačku úzkými průchody.
18 V / 3,2 Ah Li-ion, baterie 3,2 Ah Li-Ion, záber 24 cm, výška sečení 20 - 60 mm, kapacita sečení 2200 m², hmotnost 11,5 kg.

HUSQVARNA AUTOMOWER 310 HUSQVARNA AUTOMOWER 420

 

Rider HUSQVARNA R 216 AWD

 

Výkonný zahradní rider HUSQVARNA R 216 AWD s náhonem na 4 kola a žacím ústrojím Combi se záběrem 94 cm nebo 103 cm, který umožňuje prvotřídní sečení s použitím 2 metod: BioClip® a zadní výhoz. Vhodný pro majitele domů a vlastníky půdy, kteří vyžadují vysokou efektivitu, snadné ovládání, vynikající manévrovatelnost a příjemné svezení.
Motor Briggs & Stratton Intek, 1-válec, výkon 15,5 HP, pohon všech kol, záběr 94 nebo 103 cm volitelně, sečení není součástí dodávky, 3 nože, hydrostatická převodovka, hmotnost 217 kg.

Rider HUSQVARNA R 316Ts AWD

 

Výkonný a všestranný rider HUSQVARNA R 316Ts AWD s dvouválcovým motorem a náhonem na všechny kola, vhodný pro vlastníky nemovitostí, kteří požadují vynikající efektivitu, ovladatelnost a perfektní výsledky po celý rok. Lze k němu připojit žací ústrojí Combi se záběrem 94 cm, 103 nebo 112 cm, které umožňuje prvotřídní sečení s použitím 2 metod: BioClip® a zadní výhoz.
Motor Kawasaki FS Series V-Twin FS481V, 2-válec, výkon 16,0 HP, šířka sečení 94-112 cm, 3 nože, hydrostatická převodovka AWD, hmotnost 262 kg.

HUSQVARNA R 216 AWD HUSQVARNA R 316Ts AWD

 

Zahradní traktor HUSQVARNA TC 338

 

Zahradní traktor HUSQVARNA TC 338 je velmi dobře technicky vybavený zahradní traktor, určený pro vlastníky pozemků, kteří potřebují výkonný stroj pro častou celoroční údržbu velkých ploch. Je to vysokokapacitní traktor s integrovaným sběrným košem, vyvinutý specielně pro náročné používání a rozsáhlé plochy. Traktor je poháněn výkonným dvouválcovým motorem Husqvarna Endurance Series, který se snadno startuje pomocí funkce automatického sytiče.
Motor Briggs & Stratton Endurance Series 7200, dvouválec, výkon 20,0 HP, záběr 97 cm, hydrostatická převodovka, koš 320 litrů, ruční vyklápění.

Příslušenství HUSQVARNA

 

Mimo strojů najdete v Podzimní kampaňi HUSQVARNA i obsáhlý sortiment příslušenství za zvýhodněnou cenu. Např. bundy, kalhoty, boty, rukavice, šle, přilby, chrániče sluchu, tašky aj.

HUSQVARNA TC 338 Příslušenství HUSQVARNA

 


Náš sortimentTOPlist