Sekačka AL-KO Silver 520 BRV Premium

Legendární sekačka AL-KO 520 BRV - benzinová sekačka s motorem Briggs & Stratton o výkonu 6,0 HP, podvozek ocelový plech s plastovou úpravou proti prorezavění, variabilní rychlost pojezdu Speed Control, mulčování, sběr do koše a boční výhoz. AL-KO 520 BRV je osazena novými a hlavně většími koly pro bezproblémový pohyb po trávníku a přímé vedení směru.

Sekačka AL-KO Premium 520 BRVSběrný koš o obsahu 70 litrů, mimo jiné vybaven funkcí ukazatele plnosti koše, obsluha tak přesně ví kdy je potřeba jej vyprázdnit. Sekačka je vybavena třemi systémy sečení: sběrem posekané trávy do koše, bočním výhozem trávy a mulčováním. To se v poslední době stalo velmi oblíbeným způsobem péče o trávníky. Při něm se posekaná tráva vrací zpět po vnitřním obvodu šasi sekačky na žací nůž, kde je rozmělněna na miniaturní částečky a ve formě hnojiva se vrací zpět do trávníku. Díky dodávané mulčovací sadě lze sekačku AL-KO Premium 520 BRV bez použití nářadí přestavět na mulčovaní, jednoduše nasadíte uzavírací klín a hned můžete mulčovat!


Sekačka AL-KO Premium 520 BRV je dále vybavena centrálním nastavením výšky střihu, pomocí jedné páky se kolečka kompletně uložena v ložiscích snadno přenastaví do jedné ze sedmi poloh. Velmi praktickou funkcí, která stojí za zmínku je také nastavitelné držadlo, díky kterému je práce se sekačkou příjemná pro jakkoliv vysokého uživatele.
 

Benzínová rotační sekačka AL-KO Premium 520 BRV má výkonný motor Briggs & Stratton. Kola s kuličkovými ložisky, která jsou zároveň velká a široká, benzínová sekačka AL-KO Premium 520 BRV  "jede téměř sama". Příjemný design je spojen s vysokou funkčností.

 

Sekačka AL-KO Premium 520 BRV

 

Benzínová sekačka AL-KO Premium 520 BRV Speed je vybavena širokými koly s kuličkovými ložisky, která šetří trávník a zaručují optimální jízdní komfort. Náhon zadních kol zajišťuje velmi dobrý tah i ve vysoké trávě a rychlost lze plynule nastavit. U sekačky AL-KO, lze snadno jediným pohybem změnit výšku sečení. Díky vyosenému bubnu je možné séct až k okrajům trávníku. Držadlo sekačky můžete nastavit do optimální polohy podle individuální tělesné výšky uživatele a je tak i praktické při skladování. Podle potřeby je možné použít sekačku AL-KO Premium 520 BRV pro sečení nebo mulčování. Sběrný koš má aerodynamické vedení vzduchu a tak zaručuje jeho optimální naplnění. Kontrolu naplnění indikuje ukazatel a díky speciálnímu tvaru koše jej snadno vyprázdníte. Sekačka AL-KO Premium 520 BRV Speed nemusí posečenou trávu jen sbírat do koše, ale může i bočně vyhazovat, což se výborně hodí pro louky a užitkové zahrady.

Všechny sekačky AL-KO lze použít na svazích o sklonu 15 stupňů dlouhodobě, na svazich o sklonu 20 stupňů pouze krátkodobě.

 

 

 

 

Optimální pracovní výška

Snadno dosažitelné ovládací prvky a ergonomické komfortní držadlo nastavitelné do několika poloh usnadňují praktickou manipulaci.

 

 

Na každém kroku

Ještě jednodušší bude střih trávníku s pohonem kol, který lze díky funkci Speed Control přizpůsobit dokonce jakékoliv rychlosti chůze.
 

Sekačka AL-KO Silver 520 BRV Premium   Sekačka AL-KO Silver 520 BRV Premium

Centrální nastavování výšky

Jediným pohybem pohodlně nastavíte výšku sečení. Centrálně a s opravdu překvapující lehkostí za pomoci speciální pružiny.

 

 

Boční vyhazování pro užitkové zahrady

Model Silver umí nejen optimálně sbírat trávu do koše, ale může ji i bočně vyhazovat. Praktická alternativa speciálně pro užitkové louky a ovocné zahrady.

Sekačka AL-KO Silver 520 BRV Premium   Sekačka AL-KO Silver 520 BRV Premium

Sečení až k okrajům

Díky vyosené konstrukci lze sekačkami Silver bezproblémově sekat i podél stěn a zídek – pro perfektní výsledek až po okraj bez nutnosti velkého dosekávání strunovou kosou.

 

 

Perfektní sběrný koš

Sběrný koš má aerodynamické vedení vzduchu pro optimální plnění. Automatický ukazatel informuje o naplnění sběrného koše a díky speciálnímu tvaru koš vyprázdníte jednoduše a beze zbytků.

Sekačka AL-KO Silver 520 BRV Premium   Sekačka AL-KO Silver 520 BRV Premium

Dvojité kuličkové ložisko

Kola XXL s lehkým chodem zaručují snadný pohyb v trávě nebo na nerovných pozemcích.
 

 

Optimální kokpit

Snadno dosažitelné ovládací prvky, ergonomická pohodlná rukojeť a pohon kol přizpůsobitelný rychlosti chůze díky plynulé funkci Speed Control dělají ze sekačky příjemný zážitek. Navíc lze držadlo nastavit volitelně díky vícenásobně přestavitelné výšce držadla na velikost obsluhy (pouze u modelů BRV ).

Sekačka AL-KO Silver 520 BRV Premium   Sekačka AL-KO Silver 520 BRV Premium

 


Náš sortimentTOPlist