Sekačka HONDA HRG 465 SDE

Sekačka HONDA HRG 465 SDE byla navržena dle nejnovějších světových trendů, s maximálním důrazem na snadnost obsluhy. Je osazena motorem HONDA GCV 135, který je vybaven automatickým sytičem. Díky tomu lze sekačku HONDA HRG 465 SDE nastartovat ještě snadněji, stačí pouze LEHCE zatáhnout..

                  

Ještě nikdy nebylo sekání trávy tak snadné

Díky tomu se stalo sekání trávy potěšením a zábavou. Vše začíná jednoduchým nastavením výšky sečení do některé z 6 poloh. Po naprosto bezproblémovém a snadném startu, který zvládne i slabší dáma, lze sekačku uvést do pohybu jednoduchým stisknutím dostatečně rozměrného ovládání pojezdu. Všechny ovládací prvky jsou snadno viditelné a jejich ovládání naprosto bezproblémové. Sběrný koš lze snadno vyjmout a vyprázdnit, a díky jeho plastovému dnu je chráněn proti prodření.
Pokud již nemáte co sekat a ještě jste se dostatečně neodreagovali, můžete sekačku HONDA HRG 465 SDE snadno složit a převézt třeba na Vaši chatu nebo k Vašim známým, kde se jistě ještě nějaká zábava najde.
Sekačka HONDA HRG 465 SDE je nejrobustnější na našem trhu ve své třídě, při testech podvozku uvezla až 100 kg zátěž. Silný plech s odolným lakem a kolečka s dvojitými ložisky jsou zárukou dlouhé životnosti. Počítačem navržený skelet, spolu se speciálně tvarovaným nožem, má až dvojnásobný sací efekt, než je běžné. To umožňuje sečení přerostlé i mokré trávy a na podzim sběr mokrého spadaného listí.
K modelům HONDA HRG 465 SDE lze dokoupit mulčovací sadu se dvěma noži.

 

Zakulacené šasí sekaček HONDA HRG 465 SDE pro lepší sběr i mokré trávy

Sekačka HONDA HRG 465 SDE

 

 

Výhody sekačky HONDA HRG 465 SDE:

Snadný start s plně automatickým sytičem
Nízká hlučnost a emise
Nízká spotřeba
Lehký a velký travní koš
Odolný a silný skelet
Nastavení výšky celé nápravy 1 pákou
6 poloh výšky sečení
Odolná a velká kola s ložisky
Snadná manipulace s travním košem
Líbivý design
Velký kroutící moment silného motoru
Nový tvar zaobleného skeletu s turbovysávacím efektem zvyšujícím účinnost až o 50%

 

 

Honda velice intenzivně zapracovala na vylepšení a obměně již tak vynikající řady sekaček. Představení „faceliftu“- vylepšení nejpopulárnějšího modelu sekačky třídy HRG, kterou mnozí znáte pod názvem „IZY“. Tento model při svém představení a uvedení na trh v roce 2000 způsobil malou sekačkovou revoluci a ihned se stal vzorem pro ostatní, jak vlastně by měla kvalitní a levná Sekačka HONDA HRG 465 SDEhobby sekačka vypadat. Jenom v ČR bylo těchto sekaček za posledních 7 let prodáno téměř 20.000 kusů. Kromě změny loga a barevného ztvárnění celého stroje je zde celá řada revolučních technických řešení, jak ještě zvýšit výkonnost stroje.
Z důvodu jěště snadnějšího ovládání došlo k hlavním změnám hlavně u motoru. Z ovládacích řidítek zmizela páčka na ovládání plynu a sytiče. Motor je opatřen originálním systémem automatického sytiče a ovládání plynu. Díky lehkému startu, který zvládne i drobná žena, stačí lehce zatáhnout za lanko a můžete sekat.
Podvozek, ať se to zdá banální, je z hlediska kvality sběru trávy, přenosu hnací síly a velikosti nepříjemných vibrací, část velmi složitá. Citlivě tvarovaná žací komora usměrňuje tok vzduchu tak, aby efekt „vysávání“ byl co největší. Oproti předchozímu modelu zde na zadním čele pod deflektorem hned vedle kanálku výmetu trávy přibyla perforace. Tyto otvory umožňují odchod vzduchu při postupném zaplňování koše trávou tak, aby při částečně zaplněném koši trávou nevznikal „odpor“ vzduchu omezující průtok vzduchu v žací komoře a kanálu výhozu trávy do sběrného koše. Podařilo se tím docílit naplnění koše trávou až po okraj bez jakéhokoliv snížení kvality sběru. Geometrie podvozku je změněna tak, že je rovina otáčení nože skloněna o 2° směrem vpřed. Dosáhlo se tím daleko kvalitnějšího rozložení řezné síly na travnatý porost.
Nově tvarovaný nůž podstatně snížil hlučnost sekačky o 2 dB a tím se sekačka HONDA HRG 465 SDE i s ocelovým podvozkem dostává hlučností na naprostou špičku.
Samozřejmostí je pro sekačku HONDA HRG 465 SDE také možnost mulčování.
Pevný podvozek s velikými koly na ložiskách dostatčně pohlcuje vibrace od rotujícího nože. Vhodně tvarovaná a posazená ovládací rukojeť nepřenáší na ruce obsluhy téměř žádné vibrace.
Metalická barva v podobě „Champagne“ s černou ovládací rukojetí chytne za srdce hlavně ženy a také každého, kdo má pochopení pro krásu detailu a cit pro dokonalost.
Nová sekačka HONDA HRG 465 SDE se dostane zatím v omezeném množství již na předvánoční trh a dle informace dovozce její výrobní cena narostla, prodejní cena zůstane na úrovni předchozího modelu. Záruka po dobu 5 ti let je dnes již nedílnou součástí všech strojů Honda.
Díky svému celkovému ztvárnění nová sekačka HONDA HRG 465 SDE oslovuje hlavně uživatele z řad ženského pohlaví a nejspíše se stane snem každého majitele krásné a udržované travnaté plochy.
Úspěšní lidé vyhledávají úspěšné značky.
A vězte! I když je Honda často kopírována, zůstává i nadále nedostižena.

Ostatní modely sekaček "IZY":

Sekačka HONDA HRG 415 SDE

Sekačka HONDA HRG 536 SDEA

 


Náš sortimentTOPlist