Sekačka STIGA Combi 55 SVQ H

Moderní sekačka STIGA Combi 55 SVQ H s mnohostranným využitím, robustní konstrukcí a možností výhozu trávy do strany. Je poháněna motorem Honda o maximálním výkonu 6,5 HP. Záběr sečení je 55 cm, sběrací koš s indikací naplnění má objem 70 l, centrální nastavení výšky sečení má 6 pozic v rozmezí 25–90 mm, ergonomická rukojeť je nastavitelná v různých úhlech. Velká kola 20 a 28 cm jsou uložena v ložiskách. Sekačka umožňuje kombinovat mulčování, sběr do koše, výhoz dozadu nebo do boku.

 

Sekačka STIGA Combi 55 SVQ H

 

 

Proč si vybrat právě benzinovou sekačku STIGA Combi 55 SVQ H?

 

Benzínové sekačky STIGA jsou ideální volbou pro rozlehlejší zahrady. Nabízejí více výkonu než sekačky elektrické a navíc nejsou závislé na přívodním kabelu. Zvládnou posekat i vyšší a hustší travní porost. Posekanou trávu sbírají do koše. Pokud nebudete chtít trávu sbírat a někde na zahradě skladovat, můžete mulčovat. Dovnitř sekačky lze vsunout mulčovací vložku. Kombinovaně lze střídat mulčovaní a sběr do koše nebo výhoz dozadu.

 

 

Sekačka STIGA Turbo 53 SVQ H

 

STIGA je největším výrobcem zahradní techniky v severských zemích a jedním z nejdůležitejších výrobců v Evropě již od roku 1934. Sortiment výrobků má záběr od malých elektrických sekaček až po velké zahradní traktory pro profesionální použití. Zahrnuje výrobky jako jsou travní sekačky, ridery, strunové sekačky, křovinořezy, drtiče zahradního odpadu, pily, sněhové frézy, atd. Výrobky STIGA lze používat na Vaší zahradě po všechna čtyři roční období.

 

 

Sekačka STIGA Turbo 53 SVQ H

 

Sekačka STIGA Combi 55 SVQ H má čtyři různé pojezdové rychlosti, které můžete měnit v závislosti na vlastní rychlosti chůze a výšce porostu. Rychlost nožů sekačky ale zůstává stejná.

 

Sekačka STIGA Turbo 53 SVQ H

 

Na všechny výrobky, včetně sekaček, poskytuje STIGA prodlouženou 5letou záruku. Sekačky s ocelovým podvozkem jsou galvanizovány zinkem a mají tudíž zvýšenou odolnost proti korozi. STIGA se tu inspirovala v automobilovém průmyslu.

 

Sekačka STIGA Turbo 53 SVQ H

 

Nordická ekologická značka. Kromě emisních hodnot strojů se striktně sleduje i výrobní proces. Celý proces od výběru základních surovin, vlastní výrobu až po likvidaci a recyklaci výrobku je kontrolován a musí splňovat náročná kriteria z hlediska životního prostředí.

 

Sekačka STIGA Turbo 53 SVQ H

 

Sekačka STIGA Combi 55 SVQ H, umožňuje mulčovat, sbírat posekanou trávu do koše, nechat ji v řádku za strojem nebo vyhazovat do boku.

 

 

 

 

 


Náš sortimentTOPlist