Kompresory Scheppach a WoodSter jsou fantastickým řešením pro většinu dílen, servisů, truhlářů nebo i náročných kutilů. Kompresory snesou dlouhodobé kontinuální zatížení a díky vysokému pracovnímu tlaku 8-10 bar a vzdušníku o objemu 16-50 l jsou ideální pro použití s téměř jakýmkoliv druhem pneumatických nástrojů. Nezbytným předpokladem pro profesionální použití je dosažení stálého tlaku 10 barů, což je důležité pro dokonalé nastřelení dlouhých hřebů (100 mm), pro sponkování, nýtování pro uvolňování šroubů u aut, pro stříkací práce ap. Dvouválcový kompresor Scheppach HC 51 dc se silným motorem o výkonu 3 HP, který zaručuje velice rychlé opětovné natlakování 50ti litrové nádrže. Obecnou a důležitou vlastností dvouválcových motorů je potom jejich delší životnost. Pro mnohé aplikace je nezbytná snadná mobilita stroje. Kompresor Scheppach HC 51 dc je i při svých výkonech stále poměrně kompaktní a jeho přepravu usnadňují pojezdová kola a velké madlo.

 

 


zobrazit celý popis

Nejprodávanější

  • Kompresor SCHEPPACH HC 25 + 3 dílna sada příslušenství ZDARMA! - Dočasně nedostupné

    Kompresor SCHEPPACH HC 25, příkon 1500 W, napětí 230 V, počet otáček 2850/min, pracovní tlak 8 bar, sací výkon 220 l/min, regulace tlaku ANO, objem vzdušníku 24 l.
    2 890,- s DPH 2 388,- bez DPH

  • Olej do kompresoru SCHEPPACH - Skladem na prodejně 1-2 ks

    Vysoce výkonný bezpopelný kompresorový olej SCHEPPACH, objem 1 litr, vhodný pro mazání rotačních i pístových vzduchových a plynových kompresorů s vysokým teplotním namáháním.
    134,- s DPH 111,- bez DPH

další nejprodávanější


stránka 1231013

Náš sortimentTOPlist