Nástěnný buben 60 GARDENA 2650-20

Nástěnný buben 60 GARDENA 2650-20, vodící cívka, kohoutkové přípojky, bytelný kovový držák, integrované držadlo.

Naše cena s DPH:
1 521,-
Naše cena bez DPH:
1 257,02

Doporučená cena:
1 690,- s DPH
Ušetříte:
10,0% / 169,-

Počet ks:
? Dostupnost:  Skladem obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
GARDENA
Katalogové číslo:
2650-20
Věrnostní systém:
+30 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

S nástěnným držákem hadice s vodící cívkou Classic od společnosti GARDENA je ukládání zahradní hadice velice jednoduché. Hadici můžete pohodlně rozvinout a znovu navinout zpět. Při tom pomáhá vodítko. Podle toho, kde je to pro vás užitečnější, je lze samostatně pověsit na stěnu nebo připevnit na roh. Vede hadici, aby se rovnoměrně a úpravně navinula. Cívku na hadici ke stěně připevňuje bytelný kovový držák s dlouhou životností. Po vypnutí vody můžete cívku na hadici také sejmout. Cívku na hadici lze pohodlně přepravovat pomocí integrovaného držadla pro přenášení. Zahnuté připojení hadice zabraňuje zauzlování hadice a trvale zaručuje plný průtok vody. Na cívku na hadici se vejde maximálně 60 m 13mm hadice, 50 m 15mm hadice nebo 35 m 19mm hadice. Nástěnná cívka na hadici řady GARDENA Classic je již vybavená kohoutovými přípojkami. Pokud však požadujete větší průtok vody, lze cívku na hadici Kohoutovou přípojkou Profi Maxi-Flow (č. výr. 2801) jednoduše adaptovat na systém GARDENA Profi. Po vypnutí vody můžete hadice připojit k protikapacímu prvku na rukojeti. Ten zabraňuje vytékání zbývající vody z hadice, a tím i plýtvání vodou. Pro snadnější zalévání.


Výhody 60 GARDENA 2650-20

Žádné kapání vody: po vypnutí vody můžete hadici připojit k integrovanému protikapacímu zařízení. Během přepravy nebo po použití neuniká ani se nevyplýtvá žádná voda.
Snadné navinování a rozvinování: pomocí vodítka hadice lze hadici pohodlně navinout a rozvinout. Při rozvinování vede hadici požadovaným směrem a pomáhá při navinování. Hadice se snadno a úpravně navine na cívku. Vodítko hadice je možné samostatně připevnit na stěnu nebo roh domu.
Kompletní sada s Kohoutovými přípojkami od společnosti GARDENA: nástěnná cívka na hadici od společnosti GARDENA je již vybavená kohoutovými přípojkami. Potřebujete už jen hadici a můžete zalévat.
Navinování hadice, které šetří vaše záda: díky připevnění cívky na hadici na stěnu můžete hadici rozvinovat ve stoje, čímž se šetří vaše záda.
Žádné uzlování hadice: díky zahnuté hadicové spojce ve vozíku na hadici se hadice nezauzluje a voda jí vždy volně protéká.

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist