Rider HUSQVARNA R 420TsX AWD
Doprava zdarma
Olej zdarma

Rider HUSQVARNA R 420TsX AWD, motor Kawasaki FS Series V-Twin, 2-válec, výkon 24,0 HP, šířka sečení 103-122 mm, 3 nože, hydrostatická převodovka AWD, hmotnost 319 kg.
 

Naše cena s DPH:
268 990,-
Naše cena bez DPH:
222 305,79


Počet ks:
? Dostupnost:  Obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
HUSQVARNA
Katalogové číslo:
9676484-01
Věrnostní systém:
+5379 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

Každý rider je v našem autorizovaném servise sestaven, naplněn provozními kapalinami, seřízen a odzkoušen. Rider přiveze až k Vám na místo určení náš technik, který Vám stroj předvede a seznámí s jeho obsluhou a údržbou. Tyto služby máte samozřejmě ZDARMA a nabízíme je i o víkendech.

Kompaktní, vysoce výkonný rider HUSQVARNA R 420TsX AWD s pohonem všech kol, výkonným dvouválcovým motorem Kawasaki a posilovačem řízení, který je navržený pro údržbu větších, členitých a nerovných travnatých ploch. Rider je vybaven uživatelsky příjemnými funkcemi, jako jsou například snadno dostupné ovládací prvky, start pouhým otočením klíče, možnost nastavení výšky volantu a přihrádka pro osobní věci. Unikátní rychloupínací zařízení XChange umožňuje rychlou výměnu příslušenství bez použití nástrojů. Dva LED reflektory vám umožní pracovat i za zhoršených světelných podmínek. Pomocí Bluetooth můžete sledovat svůj rider v mobilní aplikaci Husqvarna Connect. Rider je skvělou volbou pro majitele soukromých nemovitostí, sportovní zařízení a hotely s velkými areály, které vyžadují celoroční údržbu. Dodává se bez žacího ústrojí.

 

Výhody HUSQVARNA R 420TsX AWD
 
Výměna příslušenství: unikátní rychloupínací zařízení umožňuje snadnou a rychlou výměnu příslušenství bez použití nástrojů. Za minutu se můžete pustit do jiné práce.
Servisní poloha žacího ústrojí usnadňuje čištění a servis.
Dva LED reflektory poskytují lepší viditelnost a zvyšují vaši bezpečnost při provozu při zhoršených světelných podmínkách.
Husqvarna Connect: pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.
Pohon všech kol zajišťuje výbornou trakci na nerovném, vlhkém a kluzkém terénu a na svazích. Funkce AWD automaticky koriguje záběr na všechna čtyři kola s ohledem na situaci a stav povrchu.
Hydrostatická převodovka ovládaná pedálem: rychlost a směr jízdy (vpřed a vzad) jsou ovládané pedály, což umožňuje řidiči mít obě ruce na volantu a mít tak ovládání traktoru dokonale pod kontrolou.
Snadno přístupné ovládací prvky: ovládací prvky jsou snadno přístupné a navrženy pro optimální komfort obsluhy.
Pohodlné sedadlo řidiče: jízda s riderem je bezpečná a pohodlná. Rider má vynikající trakci jak na rovných plochách, tak na svahu. K jeho stabilitě přispívá nízko položené těžiště.
Víčko palivové nádrže na povrchu: díky umístění víčka palivové nádrže na povrchu nemusíte otvírat kapotu při doplňování paliva. Mimořádně široký otvor palivové nádrže usnadňuje tankování.
Volant s pohodlnými a ohraničenými úchopnými plochami s měkkým dotykovým povrchem a knoflíkem pro snadnější ovládání. Rychlé nastavení výšky bez použití nástrojů.
Nastavitelný volant: pro lepší pohodlí a ergonomii lze pomocí teleskopického sloupku řízení upravit výšku volantu.
Snadný přístup k servisním místům: sklopná kapota a snadno přístupná obslužná místa usnadňují servis a údržbu.
Převodovka AWD: spolehlivá hydrostatická převodovka Kanzaki se dvěma hřídelemi. Hydrostatický systém zajišťuje výbornou trakci prostřednictvím diferenciálů bez nebezpečí vytrhání trávníku.
Opěrná kolečka: žací ústrojí je opatřeno opěrnými kolečky pro plynulé sečení při zatáčení. Kolečka také zabraňují poškození povrchu trávníku.
Motor umístěný vzadu umožňuje lepší výhled na sečenou plochu a neobtěžuje řidiče hlukem a emisemi.
Snadno dosažitelná páka pro nastavení výšky sečení: páka pro nastavení výšky sečení je umístěná v dosahu ze sedadla obsluhy, což umožňuje průběžně měnit výšku sečení.
Plovoucí žací ústrojí: kopíruje nerovnosti v terénu, což snižuje riziko skalpování (poškození) trávníku.
Vpředu zavěšené žací ústrojí: žací ústrojí zavěšené vpředu umožňuje vynikající přístup do rohů a pod křoviny, lavičky v parcích, apod.
Průhledná palivová nádrž: objemná, průhledná palivová nádrž umožňuje jednoduchou kontrolu stavu paliva.
Robustní rám: většina riderů je postavena na robustním rámu z ocelového plechu o tloušťce 3 mm, který je opatřen práškovým nástřikem pro optimální odolnost.
Hydraulicky ovládané zdvihací zařízení zvyšuje přesnost a kontrolu při ovládání. Žací nože se spustí automaticky, jakmile je žací ústrojí spuštěno dolů.
Výkyvná zadní náprava: zadní náprava je výkyvná pro zajištění maximální trakce kol pohonu a hladké řízení i na nerovném terénu.
Funkce BioClip® (mulčování): zaručuje perfektní vzhled trávníku na často sečených plochách. Posečená tráva je rozsekána na malé kousky, které se velmi rychle rozkládají a mění se tak na přírodní hnojivo.
Čtyři velká kola: velký průměr předních i zadních kol poskytuje optimální pohodlí při jízdě, vysokou terénní dostupnost a snižuje riziko poškození udržovaných povrchů.
Sedadlo řidiče Premium: pohodlné sedadlo Premium s vysokým opěradlem a opěrkami rukou. Je vyrobeno z rychloschnoucího materiálu a dá se sklopit, aby bylo chráněno před deštěm. Univerzální montážní body. (U některých modelů jsou opěrky rukou doplňková výbava).
Všestranné použití: široká nabídka žacích ústrojí a příslušenství vám umožňuje univerzální využití rideru v průběhu celého roku.
 
 
Technické parametry HUSQVARNA R 420TsX AWD
 
Specifikace motoru
 
Výrobce motoru: Kawasaki
Název motoru: FS651V V-Twin 
Čistý výkon při přednastavených otáčkách: 14 kW
Přednastavené otáčky: 3000 ot./min
Zdvihový objem válce: 726 cm³
Počet válců: 2
Chlazení motoru: Ventilátor/vzduch
Generátor: 16 A
Zdroj energie: Benzín
Objem palivové nádrže: 17 l
Typ mazání motoru: Plně tlakové
Emise výfukových plynů (CO2 EU V): 792 g/kWh
 
 
Systém pohonu
 
Typ převodu / náhonu: Hydrostatická AWD
Výrobce převodovky: Tuff Torq
Pojezd: Ovládáný pedálem
Model převodovky: K664
 
 
Žací ústrojí
 
Neposečený kruh: 70 cm
Šířka sečení, min-max: 103-122 cm
Výška sečení, min-max: 25-75 mm
Zapínání žacích nožů: Elektromagnetická spojka
 
 
Baterie
 
Typ baterie: Olovo-kyselinová
Kapacita baterie: 24 Ah
Celková hmotnost baterie: 7 kg
 
 
Vybavení
 
Materiál sedadla: Vinyl
Sklopné loketní opěrky: Ano
Sklopné sedadlo: Ano
Parkovací brzda: Disková
 
 
Rozměry / Hmotnost
 
Základní stroj, délka: 206.6 cm
Základní stroj, šířka: 96.4 cm
Základní stroj, výška: 117.8 cm
Světlá výška od země: 110 mm
Rozměry pneumatiky, přední: 200/65-8
Rozměry pneumatiky, zadní: 200/65-8
Rozvor: 95.8 cm
Hmotnost (bez řezacího zařízení): 319 kg
 

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist