Robotická sekačka STIHL iMow RMI 422 PC
Doprava zdarma

Robotická sekačka STIHL iMow RMI 422 PC, motor 18,0 V, záběr 20 cm, výška sečení 20 - 60 mm, max. travní plocha 1700 m², hmotnost 10 kg.

Naše cena s DPH:
38 500,-
Naše cena bez DPH:
31 818,18


Počet ks:
? Dostupnost:  Obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
STIHL
Katalogové číslo:
63010111448
Věrnostní systém:
+770 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

STIHL RMI 422 PC je chytrá a všestranná robotická sekačka pro dokonalou údržbu trávníků střední výměry, až do 1700 m². Pomocí integrovaného datového připojení (zdarma v ceně sekačky) lze sekačku pohodlně ovládat prostřednictvím aplikace na chytrém telefonu. Chytrým zařízením mohou uživatelé vzdáleně měnit a kontrolovat vyžínací plán, sledovat aktuální polohu sekačky nebo sledovat aktuální údaje o práci, kterou sekačka právě odvedla. Robotická sekačka se dokáže hbitě pohybovat po malých a středně velkých travnatých plochách. Díky kompaktním rozměrům a skvělým manévrovacím schopnostem dokáže skvěle posekat i úzké zahrady, snímače zaregistrují kontakt s objektem a sekačka si najde novou cestu. iMow sekačka umí víc než posekat trávník, vrátit se do dokovací stanice a nabít baterii. Robotická sekačka svojí podstatou sekání stébla trávy velmi jemně mulčuje a jsou tak velmi snadno zapravována do travního drnu. Tímto způsobem vrací živiny do půdy jako organické hnojivo.


Výhody STIHL iMow RMI 422 PC

Kola: také v místech s hustějším růstem trávy, v nepravidelném terénu i v mírném svahu (až 35%) se robotická sekačka pohybuje naprosto spolehlivě. Přispívají k tomu i profilovaná samočistící kola s klidným chodem.
Kontrastní LCD displej: všechna nastavení je možno zobrazit na displeji s intuitivním uživatelským rozhraním. Díky vysokému kontrastu je displej snadno čitelný i ve slunečním světle. U modelů MI série 6 je navíc konzola displeje snadno vyjmutelná z těla sekačky, takže se nemusíte při programování shýbat.
Integrovaná ochrana proti krádeži: v případě neoprávněné manipulace se sekačkou vydá přístroj akustický výstražný signál.
Mulčování: při sekání trávníku se jemně posečená tráva vrací do travního drnu a tak se navrací zpět do půdy prospěšné živiny. Robustní mulčovací nůž je velmi ostrý delší a jeho životnost se prodlužuje i tím, že automaticky mění směr pohyby a využívány jsou tak obě strany ostří. Výměna nože je velmi snadná i bez použití nářadí.
Přístup prostřednictvím aplikace iMow: robotické sekačky označené písmenem C lze ovládat také prostřednictvím aplikace iMow na tabletu nebo telefonu. Chytrým zařízením mohou uživatelé vzdáleně měnit a kontrolovat vyžínací plán, sledovat aktuální polohu sekačky nebo sledovat aktuální údaje o práci, kterou sekačka právě odvedla. Sekačka má přístup k internetu pomocí datového připojení, a to zcela zdarma. Uživatelé se tak nemusí bát dalších měsíčních či ročních poplatků za připojení sekačky k internetu. Aplikace Viking iMow je ke stažení v obchodech iTunes pro platformu iOS a Google Play pro platformu Android.
 

Technické parametry STIHL iMow RMI 422 PC

Typ akumulátoru: Li-ion 18 V
Jmenovitý výkon: 60 W
Pracovní otáčky : 4.450 ot./min
Maximální plocha sečení: až 1.700 m²
Šířka záběru: 20
Výška sečení: 20-60 mm (v několika stupních)
Max. sklon svahu: 40%
Hmotnost: 10 kg
Naměřená hladina akustického tlaku LpA: 49 dB(A)
Faktor nejistoty K KpA : 2 dB(A)


 

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist