Robotická sekačka STIHL iMow RMI 422
Doprava zdarma

Robotická sekačka STIHL iMow RMI 422, motor 18,0 V, záběr 20 cm, výška sečení 20 - 60 mm, max. travní plocha 800 m², hmotnost 9 kg.

Naše cena s DPH:
27 500,-
Naše cena bez DPH:
22 727,27


Počet ks:
? Dostupnost:  Obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
STIHL
Katalogové číslo:
63010111428
Věrnostní systém:
+550 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

Robotická sekačka STIHL RMI 422 je jako ve svém živlu na menších travnatých plochách do 800 m². Vždy s dokonalým výsledkem a v nejkratším možném čase, takže je trávník je velmi rychle připraven k Vaší relaxaci i k hrám Vašich dětí. Sekačka vyžaduje pouze odbornou instalaci a naprogramování týdenního cyklu. Poté už přebírá péči o Váš trávník, který bude díky špičkové technologii plně pod svou kontrolu a nepřipraví Vás zbytečně ani o hodinu Vašeho času.


Výhody STIHL iMow RMI 422

Kola: také v místech s hustějším růstem trávy, v nepravidelném terénu i v mírném svahu (až 35%) se robotická sekačka pohybuje naprosto spolehlivě. Přispívají k tomu i profilovaná samočistící kola s klidným chodem.
Kontrastní LCD displej: všechna nastavení je možno zobrazit na displeji s intuitivním uživatelským rozhraním. Díky vysokému kontrastu je displej snadno čitelný i ve slunečním světle. U modelů MI série 6 je navíc konzola displeje snadno vyjmutelná z těla sekačky, takže se nemusíte při programování shýbat.
Integrovaná ochrana proti krádeži: v případě neoprávněné manipulace se sekačkou vydá přístroj akustický výstražný signál.
Mulčování: při sekání trávníku se jemně posečená tráva vrací do travního drnu a tak se navrací zpět do půdy prospěšné živiny. Robustní mulčovací nůž je velmi ostrý delší a jeho životnost se prodlužuje i tím, že automaticky mění směr pohyby a využívány jsou tak obě strany ostří. Výměna nože je velmi snadná i bez použití nářadí.
 

Technické parametry STIHL iMow RMI 422

Typ akumulátoru: Li-ion 18 V
Jmenovitý výkon: 60 W
Pracovní otáčky : 4.450 ot./min
Maximální plocha sečení: až 800 m²
Šířka záběru: 20
Výška sečení: 20-60 mm (v několika stupních)
Max. sklon svahu: 35%
Hmotnost: 9 kg
Rozměry (d/š/v): 60 x 43 x 27 cm
Naměřená hladina akustického tlaku LpA: 49 dB(A)
Faktor nejistoty K KpA : 2 dB(A)


 

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist