Robotická sekačka STIHL iMow RMI 632 PC
Doprava zdarma

Robotická sekačka STIHL iMow RMI 632 PC, motor 18,0 V, záběr 28 cm, výška sečení 20 - 60 mm, max. travní plocha 5000 m², hmotnost 14 kg.

Naše cena s DPH:
63 300,-
Naše cena bez DPH:
52 314,05


Počet ks:
? Dostupnost:  Obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
STIHL
Katalogové číslo:
63090111488
Věrnostní systém:
+1266 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

Inteligentní robotická sekačka STIHL RMI 632 PC se zvládne zcela spolehlivě a samostatně postarat o dokonalou údržbu vašeho trávníku až do plochy 5000 m² . Naprogramování přístroje je přitom intuitivní a jednoduché. Pomocí telefonu nebo tabletu a díky aplikaci iMow a datovému připojení sekačky k internetu, lze vzdáleně měnit a kontrolovat vyžínací plán, sledovat aktuální polohu sekačky nebo sledovat aktuální údaje o práci, kterou sekačka právě odvedla. Abyste se nemuseli starat o měsíční či roční poplatky za připojení sekačky k internetu, jsou všechny sekačky série C připojeny k internetu zcela zdarma jako doplňková funkce. ProvedeníCen
 

Výhody STIHL iMow RMI 632 PC
 
Ovládací panel: s velkým, dobře čitelným LCD displejem může být z robotické sekačky výjmut. Programování je tak možno provádět pohodlně, ve stoje bez hrbení. Tímto způsobem je rovněž možné manuálně ovládat sekačku.
Dokovací stanice: za deště nebo když potřebuje baterie nabít, zajede robotická sekačka smostatně do dokovací stanice. Inteligentní nabíjecí systém robotické sekačky sekačky se může rozhodnout, zda zvolí rychlonabití nebo režim pomalého nabíjení.
Kola: také v místech s hustějším růstem trávy, v nepravidelném terénu i v mírném svahu (až 35%) se robotická sekačka pohybuje naprosto spolehlivě. Přispívají k tomu i profilovaná samočistící kola s klidným chodem.
Mulčování: při sekání trávníku se jemně posečená tráva vrací do travního drnu a tak se navrací zpět do půdy prospěšné živiny. Robustní mulčovací nůž je velmi ostrý delší a jeho životnost se prodlužuje i tím, že automaticky mění směr pohyby a využívány jsou tak obě strany ostří. Výměna nože je velmi snadná i bez použití nářadí.
Kontrastní LCD displej: všechna nastavení je možno zobrazit na displeji s intuitivním uživatelským rozhraním. Díky vysokému kontrastu je displej snadno čitelný i ve slunečním světle. U modelů MI série 6 je navíc konzola displeje snadno vyjmutelná z těla sekačky, takže se nemusíte při programování shýbat.
Integrovaná ochrana proti krádeži: v případě neoprávněné manipulace se sekačkou vydá přístroj akustický výstražný signál.
Přístup prostřednictvím aplikace iMow: robotické sekačky označené písmenem C lze ovládat také prostřednictvím aplikace iMow na tabletu nebo telefonu. Chytrým zařízením mohou uživatelé vzdáleně měnit a kontrolovat vyžínací plán, sledovat aktuální polohu sekačky nebo sledovat aktuální údaje o práci, kterou sekačka právě odvedla. Sekačka má přístup k internetu pomocí datového připojení, a to zcela zdarma. Uživatelé se tak nemusí bát dalších měsíčních či ročních poplatků za připojení sekačky k internetu. Aplikace Viking iMow je ke stažení v obchodech iTunes pro platformu iOS a Google Play pro platformu Android.
 

Technické parametry STIHL iMow RMI 632 PC

Typ akumulátoru: Li-ion 18 V
Jmenovitý výkon: 185 W
Pracovní otáčky : 3150 ot./min
Maximální plocha sečení: až 5000 m²
Šířka záběru: 28
Výška sečení: 20-60 mm (v 15 stupních)
Max.sklon svahu: 45%
Hmotnost: 14 kg
Rozměry (d/š/v): 73 x 54 x 27 cm
Naměřená hladina akustického tlaku LpA: 48 dB(A)
Faktor nejistoty K KpA : 3 dB(A)


 

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist