Sekačka AL-KO Comfort 46.0 SP-A
Doprava zdarma
Olej zdarma

Novinka

Sekačka AL-KO Comfort 46.0 SP-A, motor AL-KO Pro 125 QSS, výkon 4,0 HP, záběr 46 cm, ložiska, podvozek plech, centrál, koš 60 l, mulčovací sada AL-KO Comfort 46.0 SP-A​.

Naše cena s DPH:
8 290,-
Naše cena bez DPH:
6 851,24


Počet ks:
? Dostupnost:  Skladem na prodejně 1-2 ks
Záruka:
6 let
Výrobce:
AL-KO
Katalogové číslo:
119936
Věrnostní systém:
+165 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPŘÍPRAVA STROJE K PROVOZU !!! Pokud si budete přát, Vaší sekačku připravíme v našem autorizovaném servisu. To znamená, že sekačka bude sestavena, naplněna provozními kapalinami, seřízena a odzkoušena. Sekačku tak dostanete připravenou ihned k provozu ! Tato službu je pro naše zákazníky ZDARMA !
Pokud se rozhodnete této služby využít, napište prosím v objednávce do poznámky ZPROVOZNIT.
 

Benzínová sekačka AL-KO Comfort 46.0 SP-A s pracovní šířkou 46 cm zajišťuje rychlou práci i ve středně velkých zahradách (až do velikosti 1100 m2). Výšku sečení lze nastavit u jednotlivých kol v 7 krocích od 25 mm do 75 mm pro dokonalé přizpůsobení vašim požadavkům. Silný motor AL-KO PRO o výkonu 1,9 kW nabízí vynikající účinnost a nižší spotřebu paliva. Díky 1-rychlostnímu pohonu kol o velikosti XXL, je sečení snadné a bez námahy. Funkce 3INONE umožňuje sečení trávy, sběr a mulčování. Ergonomicky tvarovaná rukojeť zvyšují pohodlí při práci. Díky mimořádně vysokému šasí z ocelového plechu s technologií MaxAirflow, je posekaná tráva dopravována do zadní části sběrného koše o kapacitě 60 l, čímž je docílené dokonalé naplnění koše až po okraj a není nutné tak často sběrný koš vyprazdňovat.

 
Výhody AL-KO Comfort 46.0 SP-A
 
Úsporný 1-rychlostní pohon kol.
Aerodynamické tělo z ocelového plechu s technologií MaxAirflow pro nejlepší vlastnosti sečení a sběru trávy.
Komfortní centrální nastavení výšky sečení.
Ergonomicky tvarovaná a pohodlná rukojeť.
XXL kola s kuličkovými ložisky pro snadný pohyb.
Sběrný koš s ukazatelem naplnění.
Transportní držadlo pro snadnou manipulaci.
 
 
Vlastnosti AL-KO Comfort 46.0 SP-A
 
Záruka 6 let: prodloužená záruka při splnění obchodních podmínek AL-KO.
Snadné zavěšování a vysazování: sbohem bolesti zad a skřípnutým prstům. Neboť díky zavěšení EasyClick s vodicími kolejnicemi se stane vyprazdňování kompaktního sběrného koše hračkou.
Centrální nastavování výšky: držadlem lze pohodlně měnit výšku střihu – centrálně a snadno díky podpoře pružin.
Cvak a je uloženo: garáže, zahradní domky nebo sklepní prostory jsou většinou příliš malé. Proto lze sekačky Highline skladovat s úsporou prostoru a zároveň kolmo. Umožňuje to integrovaná Upstanding-Function.
Sečení až k okrajům: díky přesazené konstrukci lze sekačkami Highline bezproblémově sekat i podél stěn a zídek – pro perfektní výsledek až po okraj bez nutnosti velkého dosekávání strunovou kosou.
Vše po ruce: integrované přední držadlo – ideální pokud jde o přepravu sekačky, uložení nebo nadzvednutí přes nerovnosti nebo zábrany.
Je to výškou: extra vysoká, extra velká – to je základ MaxAirflow-Technology. Neboť díky extra vysokému ocelovému šasí a extra velkému vyhazovacímu otvoru se průchod vzduchu zvýšil o 42 procent, čímž posekaná tráva není oproti standardním sekačkám hnaná do sběrného koše naplocho, ale je vyhazovaná ve vztyčené pozici. Tím je sběrný koš plněný efektivně bez ucpávání vyhazovacího otvoru. Další plus: Odnímatelná servisní klapka k pohodlné údržbě sekačky.
Bez zelených prstů: díky MaxAirflow-Technology lze vysokou a hustou trávu sekat bezproblémově, aniž by zůstávala ležet na zemi nebo ucpávala vyhazovací otvor. Tak zůstanou vaše ruce čisté.
MAXAIRFLOW technology: průchod vzduchu jsme díky technologii MAXAIRFLOW zvýšili o 42%, takže posečená tráva není oproti standardním sekačkám hnaná do sběrného koše naplocho, ale je vyhazována ve vztyčené pozici. Tím je sběrný koš plněný efektivně bez ucpávání vyhazovacího otvoru.
Velká kola: velká (průměr 280 mm) a velmi široká (60 mm) kola uložená ve dvojitých kuličkových ložiscích zaručí snadný pohyb a navíc nezanechávají vyjeté koleje v trávě.
Sběrný koš s ukazatelem naplnění: velký, aerodynamický tvarovaný sběrný koš z umělé hmoty, přesvědčí nejenom svou velikostí, ale i díky integrovanému ukazateli stavu naplnění koše, který ukazuje, kdy je koš třeba vyprázdnit.
 
 

Typ motoru AL-KO Pro 125 QSS
Max. výkon motoru (kW/HP) 2,9/4,0
Výkon motoru SAE (kW/HP) 1,9/2,6
Max. kroutící moment (Nm) 6,8
Objem motoru (cm3) 123
Objem palivové nádrže (l) 0,8
Záběr (cm) 46
Pojezd ANO
Pojezdová převodovka 1 rychlost
Váha (kg) 33,4
Objem sběrného koše (l) 60
Podvozek Plech
Boční výhoz NE
Počet nastavitelných poloh 7, centrálně
Výška střihu (cm) 3-8
Kolečka přední/zadní (mm) 200/280
Ložiska v kolech ANO
Mulčovací sada ANO
Spojka nože NE

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist