Sekačka STIHL RM 650 T
Doprava zdarma
Olej zdarma
Novinka

Sekačka STIHL RM 650 T, motor Kohler XT800 OHV SC, výkon 5,2 HP, záběr 48 cm, objem válce 173 cm³, výška sečení 25 - 85 mm, koš 70 l, hmotnost 45 kg. 

Naše cena s DPH:
19 190,-
Naše cena bez DPH:
15 859,50

Doporučená cena:
21 300,- s DPH
Ušetříte:
9,9% / 2 110,-

Počet ks:
? Dostupnost:  Skladem obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
STIHL
Katalogové číslo:
63640113441
Věrnostní systém:
+383 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchVýkonná benzinová sekačka STIHL RM 650 T, se šířkou záběru při sečení 48 cm pro větší plochy. Multi-nůž k sečení, sběru a mulčování. Centrální nastavení výšky sečení, komfortní jednodílné vodicí držadlo s extra měkkou rukojetí a 1stupňový pohon kol pro pohodlnou a efektivní práci. Včetně sklopného sběrného koše na trávu o objemu 70 litrů s indikátorem naplnění.

 

Výhody STIHL RM 650 T
 
Centrální nastavení výšky sečení: má díky pružině lehký chod a dá se v několika stupních nastavit na požadovanou výšku sečení. Stupnice ukazuje aktuálně nastavenou výšku.
Smart Choke-Motor: neocenitelná výhoda - jednoduchý, úsporný a bezpečný start. Automatický sytič usnadňuje startování sekačky jak s teplým tak studeným motorem.
Pohon kol motorem: usnadňuje sečení trávníku především na velkých plochách a na svazích.
Mulčovací funkce: s mulčovací soupravou tvořenou mulčovací vložkou a multi-nožem můžete uzavřít žací ústrojí a zajistíte, aby čerstvě posekaná tráva rozmělněná na mimořádně drobné částice padala zpět do travního drnu a posloužila jako přírodní hnojivo bohaté na živiny.
Multinůž: se speciálně tvarovaným Multinožem se tráva řeže postupně a ve skříni se rozmělní na malé části. Se zavěšeným sběrným košem na trávu pracují Multi-sekačky VIKING jako sběrač trávy, při použití mulčovací vložky se uzavře žací skříň a jemné částečky trávy jsou ukládány zpět do trávníku.
Sklopný sběrný koš na trávu s indikátorem naplnění: plastový sběrný koš na trávu se díky sklopnému mechanismu mimořádně snadno otevírá a vyprazdňuje. Proudění vzduchu při sečení navádí posečenou hmotu do sběrného koše a stará se o dobré využití kapacity koše. Lamely nacházející se v koši odvádí vzduch bočními otvory směrem k zemi. Uživatel i sekačka jsou tak chráněni před zvířenými nečistotami. Správný čas k vyprázdnění koše je signalizován indikátorem naplnění.
Kola s lehkým chodem: pojezdová kola našich sekaček jsou robustní a vynikají dlouhou životností. Jejich trakční vzorek udržuje stabilní směr při jízdě a současně umožňuje perfektní manévrovatelnost se strojem při práci.
Extra měkká rukojeť: ergonomická extra měkká rukojeť zajišťuje díky svému příjemnému povrchu komfortní sečení trávníku a předchází přitom únavě.
Komfortní jednodílné vodicí držadlo: sklopné komfortní jednodílné vodicí držadlo zaručuje snadnou manipulaci při sečení a snadné vyjímání sběrného koše na trávu. Kromě toho sekačka při skladování a přepravě nezabere tolik prostoru. Držadlo lze bez použití nástrojů nastavit podle výšky uživatele.


Stroje STIHL lze převzít pouze osobně na prodejně s předvedením.


Typ motoru Kohler XT800 OHV SC
Max. výkon motoru (kW/HP) 3,9/5,2
Výkon motoru SAE (kW/HP) 2,6/3,5
Max. kroutící moment (Nm) 10,8
Objem motoru (cm3) 173
Záběr (cm) 48
Pojezd ANO
Pojezdová převodovka 1 rychlost
Váha (kg) 45
Objem sběrného koše (l) 70
Podvozek Ocel
Boční výhoz NE
Počet nastavitelných poloh 7, centrálně
Výška střihu (cm) 2,5-8,5
Ložiska v kolech ANO
Mulčovací sada ANO
Pro travní plochu (m2) 2000
Spojka nože NE
Garantovaná hlučnost dB(A) 96

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist