Vibrační desky kategorie 65 kg SCHEPPACH HP 1100 S nebo 87 kg SCHEPPACH HP 1300 S vhodné pro hutnění zemin, živičných vrstev, zámkové dlažby pěchování zeminy v zahradách, opravy cest a další terénní práce. Jsou rovněž vhodné pro práce ve stísněných prostorech, jako jsou úzké výkopy nebo podél základů, zdí či podpěrných pilířů. Vyznačují se jednoduchou, nenáročnou, ale velmi robustní konstrukcí, ideálně se hodící k těžkým podmínkám, ve kterých podobné stroje běžně pracují. Základní předností těchto strojů je mohutná hutnící deska odlitá z jednoho kusu tvárné litiny a tudíž maximálně odolná vůči prasknutí (běžně mají stroje této kategorie boční hrany pouze navařené). Její tvar navíc umožňuje pohodlnou práci i v rohových prostorách. Bezkonkurenční je rovněž vyvážení stroje a jeho posuv vpřed s minimálním bočním klouzáním. Posuv vpřed je navíc dimenzován pouze natolik silně, aby obsluha mohla bez většího úsilí posouvat stroj i vzad. Stroj se dodává ve standardu kompletně vybaven, takže obsahuje i prvky, které jinde naleznete za příplatek – plastovou transparentní podložku pro hutnění dlažby (díky barvě vhodná i na světlé odstíny dlažby-nezůstanou na ní černé gumové stopy), podvozek s koly pro snadnou manipulaci na staveništi. Podvozek se dá v případě potřeby ze stroje jednoduše odejmout.


zobrazit celý popis

Nejprodávanější

  • Vibrační deska Scheppach HP 3000 S + plastová podložka a podvozek - Skladem u dodavatele >5 ks

    Obousměrná vibrační deska Scheppach HP 3000 S, motor Loncin 9 HP, hloubka zhutnění: 50 cm, hutnící síla: 30,5 kN, vibrace: 4000 1/min., počet rychlostí: 1 vpřed / 1 vzad, hmotnost: 162 kg.
    32 999,- s DPH 27 272,- bez DPH

  • Pásový transportér HONDA HP 500 - Obvykle do 2 dnů

    Pásový transportér HONDA HP 500, motor GXV 160, 5,5 HP, hydrostatický mechanický pojezd, max. zatížení 500 kg, sklopná korba, hmotnost 197 kg. 
    139 990,- s DPH 115 694,- bez DPH

další nejprodávanější


Náš sortimentTOPlist