Svářecí invertor SCHEPPACH WSE 1000 + příslušentsví
Doprava zdarma

Svářecí invertor SCHEPPACH WSE 1000, 230 V, rozsah svařovacího proudu 10 - 130 A, použití na veškeré svařitelné kovové materiály, ocel, litina, barevné kovy, atd. Hmotnost 5,2 kg.

Naše cena s DPH:
3 790,-
Naše cena bez DPH:
3 132,23

Doporučená cena:
4 499,- s DPH
Ušetříte:
15,8% / 709,-

Počet ks:
? Dostupnost:  Skladem u dodavatele >5 ks
Záruka:
4 roky
Výrobce:
SCHEPPACH
Katalogové číslo:
5906602903
Věrnostní systém:
+75 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

Svářecí invertor SCHEPPACH WSE 1000 je kompaktní, lehká, snadno ovladatelná a výkonná svářečka, která se hodí pro svářecí práce v garážích, dílnách okolo domu, chalupy apod. Dodává se v praktickém setu, ve kterém naleznete vše potřebné k tomu, abyste mohli ihned začít svařovat – kabel se zemnícími kleštěmi, kabel s držákem elektrod, ochranný štít, kladívko na strusku s drátěným kartáčem, 3x svářecí elektrodu a popruh na rameno a výklopné madlo pro snadné přenášení. Stroj je vybaven účinným chlazením a ochranou proti přehřátí a rovněž ochranou proti přetížení se světelnou indikací. Svařovací proud lze nastavit postupně otočným ovladačem v rozmezí 10 až 130 A. Stroj byl se skvělými výsledky testován českými profesionálními svářeči a odbornými prodejci svářecí techniky. Díky vybavení nejmodernějšími technologiemi, které ulehčují svařování, se hodí nejenom pro zručné svářeče, ale i pro naprosté začátečníky. 
 
ARC FORCE - Funkce, která pomáhá stabilizovat hořící elektrický oblouk při svařování. Pokud se oblouk zkracuje (elektroda se lepí) svářečka „přidá“ proud a elektroda odhoří. Pokud je naopak oblouk příliš dlouhý, svářečka „ubere“ proud a svářeč má čas na přiblížení elektrody k materiálu aniž by mu oblouk zhasl.
 
ANTI STICK - Pokud přeci jen dojde k přilepení elektrody, tato funkce zajistí skokové snížení svářecího proudu na minimum. Elektroda se nerozžhaví, ale naopak zchladne a lze ji snadno odtrhnout, aniž by bylo nutné ji vyndávat z kleští.
 
HOT START - Funkce, která usnadňuje zapálení oblouku tím, že zvýší zapalovací proud o cca 30% oproti proudu nastavenému svářečem. Po úspěšném zapálení se proud sníží na svářečem nastavenou hodnotu.

 
Technické parametry SCHEPPACH WSE 1000
 
Provozní napětí: 230 V, 50 Hz
Jmenovité napětí bez zatížení: 85 V
Metoda svařování: MMA (svařování obalenou elektrodou, všechny typy)
Použití: veškeré svařitelné kovové materiály, ocel, litina, barevné kovy, atd
Rozsah svařovacího proudu: 10 – 130 A, plynule
Průměr svařovací elektrody: 1,6 až 3,2 mm
Funkce: Arc Force, Anti Stick, Hot Start
Stupeň krytí: IP 21S
Jištění: 16 A
Min. pracovní doba: 100%-65A / 60%-85A / 25%-130A
Hmotnost: 5.2 kg
Rozměry: 28 x 12 x 20 cm
 
 
Rozsah příslušenství:
 
Popruh na rameno
Kabel se zemnícími kleštěmi
Kabel s držákem elektrod
3 x elektroda (2/2,5/3 mm)
Kladívko na strusku s drátěným kartáčem
Svářecí štít

 

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist