Svářecí invertor SCHEPPACH WSE 1100 + příslušentsví
Doprava zdarma

Svářecí invertor SCHEPPACH WSE 1100, 230 V, rozsah svařovacího proudu 20 - 160 A, použití na veškeré svařitelné kovové materiály, ocel, nerezová ocel, litina, barevné kovy, atd. Hmotnost 6,6 kg.

Naše cena s DPH:
4 490,-
Naše cena bez DPH:
3 710,74

Doporučená cena:
5 699,- s DPH
Ušetříte:
21,2% / 1 209,-

Počet ks:
? Dostupnost:  Skladem obvykle do 2 dnů
Záruka:
4 roky
Výrobce:
SCHEPPACH
Katalogové číslo:
5906603903
Věrnostní systém:
+89 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

Svářecí invertor SCHEPPACH WSE 1100 je kompaktní, lehká, snadno ovladatelná a velmi výkonná svářečka, která se hodí pro svářecí práce v garážích, dílnách, lehkých řemeslných provozech, okolo domu, chalupy apod. Dodává se v praktickém setu, ve kterém naleznete vše potřebné k tomu, abyste mohli ihned začít svařovat – kabel se zemnícími kleštěmi, kabel s držákem elektrod, ochranný štít, kladívko na strusku s drátěným kartáčem, 3x svářecí elektrodu a popruh na rameno a výklopné madlo pro snadné přenášení. Stroj je vybaven účinným chlazením a ochranou proti přehřátí a rovněž ochranou proti přetížení se světelnou indikací. Svařovací proud lze nastavit postupně otočným ovladačem v rozmezí 20 až 160 A. Stroj byl se skvělými výsledky testován českými profesionálními svářeči a odbornými prodejci svářecí techniky. Díky vybavení nejmodernějšími technologiemi, které ulehčují svařování, se hodí nejenom pro zručné svářeče, ale i pro naprosté začátečníky.
 
ARC FORCE - Funkce, která pomáhá stabilizovat hořící elektrický oblouk při svařování. Pokud se oblouk zkracuje (elektroda se lepí) svářečka "přidá" proud a elektroda odhoří. Pokud je naopak oblouk příliš dlouhý, svářečka "ubere" proud a svářeč má čas na přiblížení elektrody k materiálu aniž by mu oblouk zhasl.
 
ANTI STICK - Pokud přeci jen dojde k přilepení elektrody, tato funkce zajistí skokové snížení svářecího proudu na minimum. Elektroda se nerozžhaví, ale naopak zchladne a lze ji snadno odtrhnout, aniž by bylo nutné ji vyndávat z kleští.
 
HOT START - Funkce, která usnadňuje zapálení oblouku tím, že zvýší zapalovací proud o cca 30% oproti proudu nastavenému svářečem. Po úspěšném zapálení se proud sníží na svářečem nastavenou hodnotu..

 
Technické parametry SCHEPPACH WSE 1100
 
Provozní napětí: 230 V, 50 Hz
Jmenovité napětí bez zatížení: 85 V
Metoda svařování: MMA (svařování obalenou elektrodou, všechny typy)
Použití: veškeré svařitelné kovové materiály, ocel, nerezová ocel, litina, barevné kovy, atd.
Rozsah svařovacího proudu: 20 – 160 A, plynule
Průměr svařovací elektrody: 1,6 až 4,0 mm
Funkce: Arc Force, Anti Stick, Hot Start
Stupeň krytí: IP 21S
Jištění: 16 A
Min. pracovní doba: 100%-80A / 60%-100A / 23%-160A
Hmotnost: 6.6 kg
Rozměry: 33 x 14.5 x 21.5 cm
 
 
Rozsah příslušenství:
 
Popruh na rameno
Kabel se zemnícími kleštěmi
Kabel s držákem elektrod
3 x elektroda (2/2,5/3 mm)
Kladívko na strusku s drátěným kartáčem
Svářecí štít

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist