Vysokotlaký čistič STIHL RE 143
Doprava zdarma

Vysokotlaký čistič STIHL RE 143, příkon 2900 W, max. tlak 150 bar, průtok vody 540 l/h, teplota vody 60°C, hmotnost 26,2 kg  

Naše cena s DPH:
16 190,-
Naše cena bez DPH:
13 380,17


Počet ks:
? Dostupnost:  Obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
STIHL
Katalogové číslo:
47680124504
Věrnostní systém:
+323 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

140 barový studenovodní kompaktní vysokotlaký čistič poloprofesionální třídy STIHL RE 143. Pro maximální pracovní komfort je vybaven hliníkovou teleskopickou rukojetí, integrovanou nádrží pro čistící prostředek a centrálně umístěným manometrem. Má kompaktní rozměry a design pro snadnou manipulaci a úsporné skladování a vyniká nízkou provozní hlučností.
 
 
Technické parametry STIHL RE 143
 
Pracovní tlak: 140 bar
Max. tlak: 150 bar
Min. dodávka vody: 540 l/h
Max. průtok vody: 540 l/h
Max. teplota přiváděné vody: 60 °C
Hmotnost: 26,2 kg
Příkon: 2,9 kW
Hladina akustického tlaku: 71,7 dB(A)
Hladina akustického výkonu: 84,8 dB(A)
Délka přívodního kabelu: 5 m
Jmenovité napětí V/Phasen/Hz: 230/1-/50
Délka vysokotlaké hadice: 9 m
Nádržka na čistící prostředek, vyjímatelná: 2,0 l
 
 
Sériová výbava STIHL RE 143
 
Komfortní pojezdová kola: s komfortními pojezdovými koly se dá pojíždět s horkovodními vysokotlakými čističi STIHL i přepravovat je i v nerovném terénu snadno a pohodlně
Hliníková teleskopická rukojeť: pro komfortní přepravu popř. ke zvlášť prostorově nenáročnému skladování se dá praktická a zvlášť lehká hliníková teleskopická rukojeť zasunout.
Manometr a regulace tlaku/množství na přístroji: manometrem a regulátorem tlaku / množství je možné přizpůsobit jak pracovní tlak, tak i množství vody příslušnému čistícímu úkolu. To je nejen praktické, ale i ekologické a pomáhá snižovat spotřebu vody.
Hliníková transportní rukojeť: stabilní hliníková rukojeť zabudovaná do skříně stroje umožňuje snadnější uchopení a manipulaci se strojem při jeho přepravě a uskladnění.
Sklopné čelní víko: bezpečné a snadné uložení pro pracovní trysky tak, aby byly vždy po ruce. Trysky jsou tak i dobře chráněny před nečistotami.
Držáky příslušenství: slouží pro praktické uložení příslušenství přímo na přístroji (např. rotačního kartáče) tak, aby bylo vždy ihned po ruce.
Výklopná nádrž na čistící prostředek: je umístěna na zadní straně čističe, kde nezavazí. Pro snadné naplnění látkou se ze stroje vyklopí. Nasávání čistícího prostředku z externí nádoby umožňuje dlouhá sací hadička .
Dávkovací systém: s dávkovacím systémem je možné přidávat do paprsku vody čistící prostředek volitelně z integrované nádržky nebo z »externí« nádoby.
Vysokotlaká hadice vyztužená ocelovou tkaninou: ocelovou tkaninou vyztužená vysokotlaká hadice je velmi robustní a je ideální i pro použití v nejtvrdších podmínkách.
Zabudovaný podvozek: umožňuje přepravu STIHL tlakového čističe mezi prostory jeho použití s vynaložením minimální námahy.
Sklopný držák kabelu: sklopení spodního ramena držáku kabelu umožní rychlé sejmutí kabelu bez pracného odvíjení. Stroj je rychle připraven k použití.
Rychlospojka chránící proti zkroucení hadice: speciální otočná rychlospojka brání zkroucení hadice a umožňuje tak využít její plnou délku při práci.
Rotační tryska: slučuje razantní čistící sílu s vysokým plošným výkonem prostřednictvím rychle se otáčejícího bodového paprsku.
Plochá tryska, nastavitelný tlak: se sériovou plochou tryskou s nastavením tlaku se rychle a účinně čistí větší plochy.
 
 
Stroje STIHL lze převzít pouze osobně na prodejně s předvedením.

 

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist