Vysokotlaký čistič STIHL RE 282 Plus
Doprava zdarma

Vysokotlaký čistič STIHL RE 282 Plus, příkon 3500 W, max. tlak 200 bar, průtok vody 760 l/h, teplota vody 60°C, hmotnost 42 kg  

Naše cena s DPH:
35 690,-
Naše cena bez DPH:
29 495,87


Počet ks:
? Dostupnost:  Obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
STIHL
Katalogové číslo:
47880124521
Věrnostní systém:
+713 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

Vysokotlaký čistič STIHL RE 282 Plus s vysokým výkonem a uživatelským komfortem. Pomaluběžný motor, hadicový buben s přídavnou pomůckou pro navíjení, 15 m dlouhá vysokotlaká hadice vyztuženou ocelovou tkaninou, druhá stříkací trubka s rotující tryskou, síťové napětí 400 V, písty s keramickým povrchem odolné proti opotřebení, ergonomické profesionální stříkací zařízení STIHL, nádobka na čisticí prostředek, regulace tlaku/množství, manometr,velký vodní filtr.
 
 
Technické parametry STIHL RE 282 Plus
 
Pracovní tlak: 160 bar
Max. tlak: 200 bar
Min. dodávka vody: 700 l/h
Max. průtok vody: 760 l/h
Max. teplota přiváděné vody: 60 °C
Příkon: 3,9 kW
Hodnota vibrací: 1,5 m/s²
Délka přívodního kabelu: 5 m
Jmenovité napětí V/Phasen/Hz: 400/3~/50
Délka vysokotlaké hadice: 15 m
Nádržka na čistící prostředek, vyjímatelná: 2,5 l
Hmotnost: 42 kg
Hladina akustického tlaku: 73,4 dB(A)
Hladina akustického výkonu: 87,6 dB(A)
 
 
Sériová výbava STIHL RE 282 Plus
 
Mosazná hlava vysokotlakého čerpadla: hlava čerpadla z mosazi a písty s keramickým povrchem minimalizují opotřebení a zajišťují dlouhou životnost přístroje.
Pomaluběžný motor a robustní mosazné čerpadlo: nový motor s nízkými otáčkami a robustní mosazné čerpadlo zvyšují životnost Vašeho čističe. Navíc běží pomaluběžný motor s menším počtem otáček a to snižuje hlučnost. 
Manometr a regulace tlaku/množství na přístroji: manometrem a regulátorem tlaku / množství je možné přizpůsobit jak pracovní tlak, tak i množství vody příslušnému čistícímu úkolu. To je nejen praktické, ale i ekologické a pomáhá snižovat spotřebu vody. 
Hliníková transportní rukojeť: stabilní hliníková rukojeť zabudovaná do skříně stroje umožňuje snadnější uchopení a manipulaci se strojem při jeho přepravě a uskladnění.
Průhledná nádržka na čisticí prostředek, odnímatelná: při zvlášť obtížně odstranitelné nečistotě je možné přidávat do proudu vody navíc čistící prostředek z integrované nádržky nebo i z externí nádobky. Průhledná nádržka na čistící prostředek se dá i sejmout, takže se snadno čistí a opět plní
Dávkovací systém: s dávkovacím systémem je možné přidávat do paprsku vody čistící prostředek volitelně z integrované nádržky nebo z »externí« nádoby.
Integrovaný hadicový buben: slouží ke správnému navinutí vysokotlaké hadice.
Sklopný držák kabelu: sklopení spodního ramena držáku kabelu umožní rychlé sejmutí kabelu bez pracného odvíjení. Stroj je rychle připraven k použití.
Profesionální ostřikovací zařízení s rychlospojkou: s praktickou rychlospojkou profesionálního ostřikovacího zařízení je výměna stříkací trubky a příslušenství snadná a rychlá.
Dva držáky stříkací trubky: díky držáku stříkací trubky je možné bezpečně uložit dvě různé trubky, např. s různými tryskami, přímo na čističi. Stříkací trubky jsou díky tomu stále uklizeny a vždy jsou po ruce
Profesionální postřikovací zařízení: díky novému ergonomickému designu má pistole optimální pracovní úhel a je možné ji trvale používat i při úplně uvolněném držení těla. Páčka pro uvolnění paprsku vody se vysloveně lehko pohybuje a dá se během čištění úplně pohodlně držet ve stisknuté poloze.
Druhá stříkací trubka s rotační tryskou: rotační tryska zajišťuje intenzivní čistící sílu s vysokým plošným výkonem prostřednictvím rychlerotujícího bodového paprsku.
Spojení s antikroutícím účinkem: zamezuje zkroucení vysokotlaké hadice. Tím je vysokotlaká hadice stále použitelná v celé délce.
Široká kola: o průměru 250 mm se postarají o zlepšenou manipulaci s přístrojem a to i na nerovných plochách.
 
 
Stroje STIHL lze převzít pouze osobně na prodejně s předvedením.

 

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist