Vyžínač křovin VARI F-580BiS Hurricane MaX
Doprava zdarma
Olej zdarma

Vyžínač křovin VARI F-580BiS Hurricane MaX, motor Briggs & Stratton 875 iS, výkon 6.5 HP, 2 rychlosti,  záběr 58 cm, kola 8", hmotnost 58 kg. 

Naše cena s DPH:
29 990,-
Naše cena bez DPH:
24 785,12


Počet ks:
? Dostupnost:  Skladem obvykle do 2 dnů
Záruka:
5 let
Výrobce:
VARI
Katalogové číslo:
4505
Věrnostní systém:
+599 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

Vyžínač křovin VARI F-580BiS Hurricane MaX je kombinace multifunkčního nosiče a adaptéru VM-580, který je určen pro extenzivní mulčování travních a náletových porostů do výšky 100 cm. Stroj je osazen čtyřtaktním motorem Briggs & Stratton 875 iS a vybaven elektrostartem. Kromě vyžínače křovin můžete Hurricane MaX dovybavit dalšími adaptéry - bubnovou sekačkou, sněžným pluhem, pasivním zametacím kartáčem nebo senohrabem, novinkou roku 2019.
 
Vyžínač křovin Hurricane Max s dvěma rychlostmi pojezdu a šíří záběru 58 cm si perfektně poradí s vysokou trávou, bez problému ji rozdrtí a zanechá minimální travní zbytek, a to díky patentovanému tvaru žacího prostoru v kombinaci s odolným značkovým mulčovacím nožem zn. GATOR. Dalším chráněným prvkem je vysoce funkční vodicí ostruha, která perfektně vede stroj i v tom nejnáročnějším terénu. Zároveň umožnuje výškové nastavení žacího prostoru od 4 do 9 cm v 16 polohách.
 
Přestavění stroje na bubnovou sekačku, sněžný pluh, kartáč nebo senohrab trvá 10 - 15 minut, probíhá za použití nářadí a lze jej snadno řešit svépomocí. Připojení pohonu příslušenství je realizováno přes patentovaný systém dělené hřídele a drážkované spojky. Toto řešení zajišťuje vysokou životnost a snadnou rozebíratelnost i po letech používání!
 
Komfort obsluhy dále zvyšuje nastavení výšky řídítek v 6 polohách, ergonomické ovládací páky s nízkým tlakem do dlaně a gripy se vzduchovými komorami, které eliminují mikrovibrace. Lepší prostupnost terénem zajišťují velká 8“ foukaná kola se šípovým dezénem.
 
Do rámu stroje jsou integrovaná kotvicí oka pro uchycení pomocí kurtů při přepravě, díky čemuž Hurricane MaX splňuje přísnou normu Evropské Unie pro zajištění nákladu při přepravě. Tato inovace je do výroby zaváděna postupně od dubna 2018.

 

Výhody VARI F-580BiS Hurricane MaX
 
Možnost výměny vyžínače křovin za bubnovou sekačku, sněžný pluh nebo pasivní kartáč.
Patentované propojení s adaptéry.
Kotvicí body pro přepravu stroje.
2 rychlosti pojezdu.
Pneumatiky s dezénem GRASS TRACK.
Řídítka nastavitelná do 6 poloh .
 
 
Technické parametry VARI F-580BiS Hurricane MaX
 
Typ motoru: B&S 875 iS 
Výkon: 635 HP
Nastavení řídítek: výškově 
Pojezdová rychlost: 2,0 - 2,8 
Plošný výkon stroje: až 1 500 m2/hod
Počet rychlostí: 2 
Šíře záběru: 58 cm
Hmotnost: 58 kg

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist