Zádový křovinořez STIHL FR 235
Doprava zdarma
Olej zdarma

Zádový křovinořez STIHL FR 235, motor STIHL 2-MIX,objem 36,3 cm³, výkon 2,1 HP, váha 10,3 Kg.

Naše cena s DPH:
16 990,-
Naše cena bez DPH:
14 041,32


Počet ks:
? Dostupnost:  Skladem obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
STIHL
Katalogové číslo:
41512000016
Věrnostní systém:
+339 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

Zádový křovinořez STIHL FR 235, pro sečení v obtížném terénu. Dobře se hodí pro sečení s kovovým nářadím a sekací hlavou. Kulatá rukojeť s omezovačem kroků, kryt vzduchového filtru s papírovým filtrem, nový polstrovaný a ergonomický nosný rám. 

 
Výbava STIHL FR 235
 
Kruhová rukojeť: u vyžínačů a křovinořezů je ideální při práci ve zúženém prostoru, např. při dokončování mezi keři. Když se má použít kombinástroj, jako prodloužené zahradní nůžky, je kruhová rukojeť to nejlepší řešení (obr. podobný).
Závěsný popruh/závěsný systém: měkce polstrované závěsné popruhy STIHL ulehčují zvláště při dlouhodobém používání práci. Nabízí velkou volnost pohybu a poskytují bezpečnost při použití nářadí. Závěsný popruh STIHL vhodný k příslušnému modelu je součástí sériové výbavy.
Multifunkční rukojeť: Všechny ovládací prvky pro řízení motoru jsou integrovány v této rukojeti. Ovládání je tím zvláště jednoduché a bezpečné - ruka zůstává stále na rukojeti.
Antivibrační systém: se používá u motorového nářadí se spalovacím motorem. Pomocí tlumících prvků se snižuje přenos nepříjemného chvění, které vzniká v motoru a na rotujícím řezném nástroji. Rukojeti díky tomu mají mimořádně nízké vibrace. Tím se stává práce komfortní a pohodlnější.
Kompenzátor STIHL: regulační jednotka v karburátoru se stará o to, aby při narůstajícím ucpávání vzduchového filtru nedocházelo k přílišnému obohacování pohonné směsi. Výkon tak zůstává po delší čas konstantní. Filtr se musí vyčistit teprve tehdy, když je ucpáno více jak 80% povrchu. Tak je možné pracovat velmi dlouho bez přerušení.
Ruční palivové čerpadlo: ručním palivovým čerpadlem lze tlakem palce čerpat palivo do karburátoru. Tím se po delší provozní přestávce nářadí sníží počet zatažení za startovací lanko.

 
Technické parametry STIHL FR 235
 
Zdvihový objem : 36,3 cm³
Výkon: 1,55 kW
Celková délka: 275 cm
Hmotnost: 10,3 kg
Hodnota vibrací vpravo s kovovým žacím nástrojem: 2,1 m/s2
Hodnota vibrací vlevo s plastovým žacím nástrojem: 4,9 m/s2
CO2: 990 g/kWh
Hodnota vibrací vlevo s kovovým žacím nástrojem: 2,2 m/s2
Hodnota vibrací vpravo s plastovým žacím nástrojem: 4,9 m/s2
Hodnota akustického tlaku: 99 dB(A)

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist