Zádový křovinořez STIHL FR 460 TC-E
Doprava zdarma
Olej zdarma

Zádový křovinořez STIHL FR 460 TC-E, motor STIHL 2-MIX, objem 45,6 cm³, výkon 3,0 HP, záběr 42 cm, váha 10,9 Kg.

Naše cena s DPH:
28 890,-
Naše cena bez DPH:
23 876,03


Počet ks:
? Dostupnost:  Skladem obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
STIHL
Katalogové číslo:
41472000187
Věrnostní systém:
+577 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

Zádový křovinořez STIHL FR 460 TC-E s dělitelným hřídelem pro snadný transport a skladování. Snadné ovládání při profesionálním sečení svahů v obtížně přístupném terénu. Komfortní nosná konstrukce s integrovanou uzavíratelnou taškou pro uložení příslušenství. Výborný pro údržbu křovin v náročných prostorových podmínkách a velmi svahovitém terénu.
 
 
Technické parametry STIHL FR 460 TC-E
 
Zdvihový objem: 45,6 cm3
Výkon: 2,2 kW / 3 HP
Záběr: 42 cm
Hmotnost: 10,9 kg
Celková délka: 280 cm
Objem palivové nádrže: 0,75 l
Hladina akustického výkonu s kovovým nářadím: 113 dB(A)
Hladina akustického tlaku s kovovým nářadím: 99 dB(A)
Hodnota vibrací vpravo s kovovým nářadím: 2 m/s2
Hodnota vibrací vlevo s kovovým nářadím: 2 m/s2
 
 
Sériová výbava STIHL FR 460 TC-E
 
STIHL ErgoStart (E): startování je nyní ještě snadnější. U nového STIHL ErgoStart je mezi cívkou startovacího zařízení s lankem a klikovou hřídelí přídavná spirálová pružina, které se natahuje proti kompresnímu tlaku na pístu. Je-li síla pružiny větší než kompresní tlak, kliková hřídel se protočí a motor naskočí. Uživatel startuje nářadí pohodlně bez nepříjemných silových rázů.
STIHL 2-MIX Motor: osvědčený motor 2-MIX STIHL přesvědčí nízkými hodnotami emisí a vynikajícím výkonem.
Kruhová rukojeť: u vyžínačů a křovinořezů je ideální při práci ve zúženém prostoru, např. při dokončování mezi keři. Když se má použít kombinástroj, jako prodloužené zahradní nůžky, je kruhová rukojeť to nejlepší řešení (obr. podobný).
Funkce Tlačítko stop: Po vypnutí skočí ovládací páčka sama nazpět do své provozní polohy. Teplé nářadí tak lze přímo znovu nastartovat.
Závěsný popruh/závěsný systém: měkce polstrované závěsné popruhy STIHL ulehčují zvláště při dlouhodobém používání práci. Nabízí velkou volnost pohybu a poskytují bezpečnost při použití nářadí. Závěsný popruh STIHL vhodný k příslušnému modelu je součástí sériové výbavy
Multifunkční rukojeť: Všechny ovládací prvky pro řízení motoru jsou integrovány v této rukojeti. Ovládání je tím zvláště jednoduché a bezpečné - ruka zůstává stále na rukojeti.
Antivibrační systém: se používá u motorového nářadí se spalovacím motorem. Pomocí tlumících prvků se snižuje přenos nepříjemného chvění, které vzniká v motoru a na rotujícím řezném nástroji. Rukojeti díky tomu mají mimořádně nízké vibrace. Tím se stává práce komfortní a pohodlnější.
Kompenzátor STIHL: regulační jednotka v karburátoru se stará o to, aby při narůstajícím ucpávání vzduchového filtru nedocházelo k přílišnému obohacování pohonné směsi. Výkon tak zůstává po delší čas konstantní. Filtr se musí vyčistit teprve tehdy, když je ucpáno více jak 80% povrchu. Tak je možné pracovat velmi dlouho bez přerušení.
Ruční palivové čerpadlo: ručním palivovým čerpadlem lze tlakem palce čerpat palivo do karburátoru. Tím se po delší provozní přestávce nářadí sníží počet zatažení za startovací lanko.
Ochranné brýle: pro Vaši bezpečnost slouží sériově dodávané ochranné brýle. Brýle jsou dobře odvětrávány a mají širokou boční ochranu.
Vzduchový filtr s dlouhou životností: snadno přístupný papírový filtr s dlouhou životností zajišťuje dlouhé servisní intervaly.
Integrovaná taška na nářadí: poskytuje prostor pro příslušenství a další potřebné vybavení.
 

 

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist