Zahradní traktor STIHL RT 6112 ZL
Doprava zdarma
Olej zdarma
Novinka

Zahradní traktor STIHL RT 6112 ZL, motor B&S 7160 Intek OHV, výkon 16 HP, dvouválec, záběr 110 cm, hydrostatická převodovka, koš 350 litrů, ruční vyklápění.

Naše cena s DPH:
118 990,-
Naše cena bez DPH:
98 338,84

Doporučená cena:
132 200,- s DPH
Ušetříte:
10,0% / 13 210,-

Počet ks:
? Dostupnost:  Skladem obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
STIHL
Katalogové číslo:
61702000024
Věrnostní systém:
+2379 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

Každý traktor je v našem autorizovaném servise sestaven, naplněn provozními kapalinami, seřízen a odzkoušen. Traktor přiveze až k Vám na místo určení náš technik, který Vám stroj předvede a seznámí s jeho obsluhou a údržbou. Tyto služby máte samozřejmě ZDARMA a nabízíme je i o víkendech.

Výkonný zahradní traktor STIHL RT 6112 ZL s mimořádně snadnou a pohodlnou obsluhou. Pro péči o velmi velké plochy až do 8.000 m². Se speciálním jednopedálovým ovládáním pojezdu STIHL a sběrným košem na trávu o objemu 350 litrů. Synchronní žací zařízení o šíři záběru 110 cm se postará o perfektní vzhled sečené plochy. Moderní vzhled a ergonomické uspořádání místa obsluhy včetně přehledného LCD-displaye a tempomatu přispívají k ještě vyššímu uživatelskému komfortu. 
 
 
Výhody STIHL RT 6112 ZL
 
Elektromagnetická nožová spojka (EBC): z ovládacího panelu lze nože žacího ústrojí snadno zapnout nebo vypnout.
Tempomat: ke zvýšení komfortu při jízdě slouží i funkce tempomat. Zapíná se pohodlně elektronicky stisknutím knoflíku v prostoru řidiče a umožňuje pohodlnou práci zvlášť po delší dobu na velkých plochách díky automatické kontrole rychlosti.
LCD-Display: je určen k zobrazení následujících funkcí: Provozní hodiny, napětí baterie, sběrný koš připraven, naplnění nádrže, kontrola tlaku oleje, naplnění sběrného koše na trávu, řidič na sedačce, zapnutí žacího ústrojí, tempomat, programování, elektromagnetická nožová spojka, zobrazení poruch.
Velké pneumatiky se speciálním profilem: šetří trávník a skoro nezanechávají stopy.
Synchronizované žací ústrojí: oba nože jsou v synchronizovaném žacím ústrojí otočeny o 90 stupňů. Díky jejich synchronizaci nehrozí vzájemný kontakt nožů. Výsledkem je konstantní kvalita posečené plochy a optimální doprava trávy k vyhazovacímu kanálu.
Centrální nastavení výšky sečení: páka k centrálnímu nastavení výšky sečení je umístěna přímo vedle sedačky - tak se dá výška sečení libovolně nastavovat v rozsahu stupnice od 1 do 8.
Robustní konstrukce rámu: zajišťuje dostatečnou stabilitu traktoru a komfortní jízdu. Kompaktní konstrukce traktoru STIHL vyniká také při práci s přídavnými adaptéry, jako je třeba souprava na odklízení sněhu.
Odpružené a nastavitelné sedadlo: polohu sedadla je možné upravit pro uživatele jakékoli výšky. Individuální nastavení podle výšky těla lze provést bez použití nástrojů.
Nízká podlaha pro pohodlné nastupování: dostatek místa pro nohy, nastavitelné sedadlo, jednoduché tankování. Pedál pohonu a brzda jsou přizpůsobeny pro příjemnou práci.
Systém zachytávání a vedení trávy: po obou stranách žacího ústrojí zachytává také trávu na okrajích trávníku a přivádí ji k nožům. I hrany trávníku tak lze posekat mimořádně přesně.
Snadné vyprazdňování koše: objemný plastový sběrný koš na trávu lze bez námahy vyprázdnit přímo ze sedadla řidiče a díky promyšlenému provedení se koš také snadno čistí.
1 pedál pojezdu: u speciálního jednopedálového ovládání pojezdu STIHL lze mezi směry pojezdu vpřed a vzad pohodlně přepínat pomocí páky, čímž je usnadněno manévrování. Pedál snímá působící tlak, díky čemuž lze rychlost pojezdu jemně regulovat od stání až po maximální rychlost. K okamžitému zastavení slouží samostatný brzdový pedál.

 
Technické parametry STIHL RT 6112 ZL
 
Motor: B&S 7160 Intek OHV
Výkon: 12 kW / 16 HP
Jmenovitý výkon: 8,7 kW / 11,8 HP
Zdvihový objem: 656 cm³
Počet válců: 2
Pracovní otáčky : 2.700 ot./min.
Šířka záběru při sečení: 110 cm
Převodovka: hydrostatická
Výška sečení: 30-100 mm
Sběrný koš na trávu: 350 l
Objem nádrže: 9 l
Maximální sečená plocha: až 8.000 m²
Rozměry (DxŠxV): 260x117x118
Hmotnost: 263 kg
Zaručená hladina akustického výkonu LwA: 100 dB(A)
Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA: 2 dB(A)
 

Stroje STIHL lze převzít pouze osobně na prodejně s předvedením.

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist