Zahradní traktor STIHL RT 6127 ZL
Doprava zdarma
Olej zdarma
Novinka

Zahradní traktor STIHL RT 6127 ZL, motor B&S 8240 Intek OHV, výkon 22 HP, dvouválec, záběr 125 cm, hydrostatická převodovka, koš 350 litrů, ruční vyklápění.

Naše cena s DPH:
121 390,-
Naše cena bez DPH:
100 322,31

Doporučená cena:
134 800,- s DPH
Ušetříte:
9,9% / 13 410,-

Počet ks:
? Dostupnost:  Skladem obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
STIHL
Katalogové číslo:
61702000025
Věrnostní systém:
+2427 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

Každý traktor je v našem autorizovaném servise sestaven, naplněn provozními kapalinami, seřízen a odzkoušen. Traktor přiveze až k Vám na místo určení náš technik, který Vám stroj předvede a seznámí s jeho obsluhou a údržbou. Tyto služby máte samozřejmě ZDARMA a nabízíme je i o víkendech.

STIHL RT 6127 ZL je výkonný zahradní traktor s mimořádně snadnou a pohodlnou obsluhou, snadným ovládáním díky ovládáním pohonu jedním pedálem a speciálnímu systému pro přepínání pojezdu vpřed/vzad, hydrostatický pohon, motor se 2 válci, elektromagnetická spojka nožů, tempomat, rychlá demontáži kvůli údržbě bez použití nářadí. Sběrný koš 350 l a speciálně velké, trávník šetřící profilové pneumatiky pro údržbu pozemků až do 10.000 m². 
 
 
Výhody STIHL RT 6127 ZL
 
Elektromagnetická nožová spojka (EBC): z ovládacího panelu lze nože žacího ústrojí snadno zapnout nebo vypnout.
Tempomat: ke zvýšení komfortu při jízdě slouží i funkce tempomat. Zapíná se pohodlně elektronicky stisknutím knoflíku v prostoru řidiče a umožňuje pohodlnou práci zvlášť po delší dobu na velkých plochách díky automatické kontrole rychlosti.
LCD-Display: je určen k zobrazení následujících funkcí: Provozní hodiny, napětí baterie, sběrný koš připraven, naplnění nádrže, kontrola tlaku oleje, naplnění sběrného koše na trávu, řidič na sedačce, zapnutí žacího ústrojí, tempomat, programování, elektromagnetická nožová spojka, zobrazení poruch.
Velké pneumatiky se speciálním profilem: šetří trávník a skoro nezanechávají stopy.
Synchronizované žací ústrojí: oba nože jsou v synchronizovaném žacím ústrojí otočeny o 90 stupňů. Díky jejich synchronizaci nehrozí vzájemný kontakt nožů. Výsledkem je konstantní kvalita posečené plochy a optimální doprava trávy k vyhazovacímu kanálu.
Centrální nastavení výšky sečení: páka k centrálnímu nastavení výšky sečení je umístěna přímo vedle sedačky - tak se dá výška sečení libovolně nastavovat v rozsahu stupnice od 1 do 8.
Robustní konstrukce rámu: zajišťuje dostatečnou stabilitu traktoru a komfortní jízdu. Kompaktní konstrukce traktoru STIHL vyniká také při práci s přídavnými adaptéry, jako je třeba souprava na odklízení sněhu.
Odpružené a nastavitelné sedadlo: polohu sedadla je možné upravit pro uživatele jakékoli výšky. Individuální nastavení podle výšky těla lze provést bez použití nástrojů.
Nízká podlaha pro pohodlné nastupování: dostatek místa pro nohy, nastavitelné sedadlo, jednoduché tankování. Pedál pohonu a brzda jsou přizpůsobeny pro příjemnou práci.
Systém zachytávání a vedení trávy: po obou stranách žacího ústrojí zachytává také trávu na okrajích trávníku a přivádí ji k nožům. I hrany trávníku tak lze posekat mimořádně přesně.
Snadné vyprazdňování koše: objemný plastový sběrný koš na trávu lze bez námahy vyprázdnit přímo ze sedadla řidiče a díky promyšlenému provedení se koš také snadno čistí.
1 pedál pojezdu: u speciálního jednopedálového ovládání pojezdu STIHL lze mezi směry pojezdu vpřed a vzad pohodlně přepínat pomocí páky, čímž je usnadněno manévrování. Pedál snímá působící tlak, díky čemuž lze rychlost pojezdu jemně regulovat od stání až po maximální rychlost. K okamžitému zastavení slouží samostatný brzdový pedál.

 
Technické parametry STIHL RT 6127 ZL
 
Motor: B&S 8240 Intek OHV
Výkon: 16 kW / 22 HP
Jmenovitý výkon: 14,7 kW / 20 HP
Zdvihový objem: 724 cm³
Počet válců: 2
Pracovní otáčky : 3.000 ot./min.
Šířka záběru při sečení: 125 cm
Převodovka: hydrostatická
Výška sečení: 30-100 mm
Sběrný koš na trávu: 350 l
Objem nádrže: 9 l
Maximální sečená plocha: až 10.000 m²
Rozměry (DxŠxV): 260x132x118
Hmotnost: 269 kg
Zaručená hladina akustického výkonu LwA: 105 dB(A)
Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA: 2 dB(A)
 

Stroje STIHL lze převzít pouze osobně na prodejně s předvedením.

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist