Zametací stroj STIHL KG 770
Doprava zdarma

Zametací stroj STIHL KG 770, záběr 77 cm, objem sběrné nádoby 50 l, pro plochy do 1500 m².

Naše cena s DPH:
11 390,-
Naše cena bez DPH:
9 413,22


Počet ks:
? Dostupnost:  Skladem obvykle do 2 dnů
Záruka:
2 roky
Výrobce:
STIHL
Katalogové číslo:
48600194706
Věrnostní systém:
+227 kreditů
Přidat do porovnání
Doporučit známému
Tisk stránky
Přidat do oblíbenýchPopis zboží

Zametací stroj STIHL KG 770 pro zametání větších ploch uvnitř i venku. Systém zametání STIHL MultiClean PLUS, centrální nastavení výšky v 8 polohách, nízká prašnost při zametání, ergonomická výškově nastavitelná rukojeť, boční vodící váleček, transportní madlo, lze skladovat i ve svislé poloze. Velmi vysoká odolnost nylonových štětin pro dlouhou životnost.
 

Výhody STIHL KG 770

Zametací systém STIHL MultiClean: zajišťuje účinné odstraňování nečistot, a to i třeba těžších a vlhčích. Dokonce i nápojové plechovky či PET láhve pro něj nejsou problém. Systém MultiClean PLUS pohlcuje dokonce i jemný prach.
Centrální nastavení výšky sečení: flexibilní nastavení výšky umožňuje zametači přizpůsobit se různorodým podmínkám při práci. Práci kolem zdí usnadňuje boční vymezovací váleček.
Ergonomicky tvarovaná rukojeť: díky ergonomicky tvarované rukojeti lze se zametacím zařízením snadno a bez větší námahy manipulovat.
Promyšlený design pro provoz i skladování: objemná sběrná nádoba na velké množství odpadu. Nijak neomezuje při provozu a nepřekáží při skladování. Prostorovou nenáročnost ještě zvyšuje možnost svislého skladování přístroje.
Dodatečný přítlak kartáče: může být využit především při zametání v okrajových oblastí oblasti, např. kolem hran nebo obrubníků, pro ještě lepší zametací výsledky.
Obvodový těsnící pás: a dva pěnové vzduchové filtry při zametání zachytí velké množství prachu.
Odolné materiály: gvalitní štětiny z odolného nylonu vynikají dlouhou provozní životností i při intenzivním nasazení v náročných podmínkách.
Vzduchový filtr: v kombinaci s inteligentním vzduchovým kanálem zachytí při zametání dva pěnové vzduchové filtry velké množství prachu. Oba filtry lze snadno vyjmout a vyčistit k čištění.
 

Technické parametry STIHL KG 770

Šířka zametání: 77 cm
Objem sběrné nádoby: 50
Hmotnost: 13 kg
Pro plochy do: 1.500 m²
 
 
Stroje STIHL lze převzít pouze osobně na prodejně s předvedením.

Komentáře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Vložit nový příspěvek


Náš sortimentTOPlist