Doprava a platba

DOPRAVA

1. OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr zboží je možný v pracovních hodinách našeho kamenného obchodu. K vyzvednutí zboží bude zákazník vyzván emailem nebo telefonicky. Termín je též možné dohodnout předem na telefonu 549246442, lze také sjednat montáž a předvedení stroje.


2. DODAVATELEM

Doručení na adresu odběratele ZDARMA. Tato forma dopravy je určena pro vybrané stroje (např. travní traktory). Při tomto způsobu dopravy je zahrnuto zprovoznění, seřízení stroje a zaškolení obsluhy. Lze sjednat odvoz starého stroje. Přesný termín a hodina doručení je telefonicky dohodnuta předem - max. do týdne.

Platí pouze pro ČR!!!


3. DOPRAVA SPEDIČNÍ FIRMOU

Doručení na adresu odběratele prostřednictvím spediční firmy FOFR, odběratel hradí dopravné, dle tarifu FOFRu. Spediční firma doručuje do druhého dne (24 hodin) od převzetí od dodavatele, pouze v pracovní dny a během dne (7-16 hodin).
Cena dopravného  0 - 30 kg   79,- Kč, při platbě na dobírku doběrečné + 20,- Kč

Při objednávce nad 2490,- Kč dopravné i doběrečné ZDARMA.

Platí pouze pro ČR!!!


 

Upozornění k doručení zásilky Spediční firmou:
 

Pokud je zboží předáno dopravci (většinou v odpoledních hodinách), automaticky obdržíte informační e-mail s číslem expedičního dokladu. Součástí e-mailu je i odkaz na sledování přepravované zásilky a lze očekávat, že zásilka Vám tedy bude doručena následující pracovní den!


Následující den lze předpokládat, že Vám bude volat řidič, že má pro Vás zásilku/dobírku a jestli budete v tolik a tolik doma (uvedené adrese). Toto je běžný postup většiny řidičů přepravních služeb, ale není to pravidlo ani vynutitelná služba. Je to pouze na uvážení příslušného řidiče.


Sledování Vaší zásilky ONLINE.

 

Upozorňujeme naše zákazníky, že přepravce/řidič NENÍ náš zaměstnanec a my nemůžeme nijak ovlivnit jeho jednání. Toto se týká zejména domluvy na hodině doručení zásilky, případně jeho telefonickém avízu předem (ikdyž to připíšeme do poznámek k přepravě). Pokud jste nebyly spokojeni s jednáním řidiče, obracejte svoji stížnost přímo na jeho nadřízeného (dispečéra) - kontakty.

 

 

PLATBA

1. Hotově

Tato metoda umožňuje uhradit Vaši objednávku v hotovosti nebo platební kartou na naší prodejně při převzetí zboží. O možnosti si zboží vyzvednou budete informování automatickým e-mailem "Objednávky č. xy je připravena k vyzvednutí". Tento způsob platby je ZDARMA.


2. Platba kartou online

Při dokončení objednávky budete ihned automaticky přesměrování na platební bránu GoPay, kde objednávku uhradíte platební kartou. Na platební kartě musíte mít povolenou platbu na internetu a dostatečný limit pro úhradu. Tento způsob platby je ZDARMA.


3. Dobírkou

Při výběru tohoto druhu platby provedete úhradu až při převzetí zásilky od řidiče přepravní služby. U řidiče lze platit hotově nebo platební kartou. Zaplatím hotově u řidiče přepravní služby. Tento způsob platby je při objednávce nad 2490,- Kč ZDARMA, jinak je zpoplatněno částkou 20,- Kč.

4. Bankovním převodem

Po dokončení objednávky Vám příjde na e-mail automatická výzva k platbě. E-mail obsahuje pokyny (doklad - zálohová faktura) k provedení platby. Jakmile je uhrazeno a částka připsána na náš účet, tak dojde k automatickému spárování a zaslání emailu o úhrady (obdržíte daňový doklad). Doba úhrady záleží na typu banky od 15 minut až po 2 dny. Tento způsob platby je ZDARMA.

Úhrada bude prováděna na:
BÚ: 2600294232 / 2010 - Fio banka a. s.
IBAN: CZ91 2010 0000 0026 0029 4232
SWIFT: FIOBCZPP
Variabilní symbol: číslo objednávky

Načítám, prosím vydržte...