TOP produkty

Nejnovější produkty

Novinky & aktuality

Nové sekery FISKARS

FISKARS si dal za cíl poskytnout spotřebiteli lepší podporu při výběru a především zvýšit bezpečnost a efektivitu při práci se sekerou. Všechny cíle se podařilo splnit a proto si Vám dovolujeme předtavit novou řadu seker FISKARS!

Robotické sekačky HUSQVARNA Automower

Vlastnit robotickou sekačku HUQVARNA Automower je jako zaměstnat zahradníka na plný úvazek, ale za zanedbatelnou výplatu. HUQVARNA Automower je první zcela robotická sekačka na trávu, která je schopná pracovat po celý den a den za dnem.

Štípače dřeva - štípačky

Štípače dřeva - štípačky můžeme jednoduchým způsobem rozdělit do dvou kategorií podle polohy v jaké umístíme štípané poleno do stroje, horizontální štípače nebo vertikální štípače.

Vynikající kompostér AL-KO K 700

Kompostéry AL-KO K 700 Vás přesvědčí vynikajícím systémem provzdušňování, svou lehkou konstrukcí a také recyklovatelným materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Tento plast je navíc zcela odolný vůči atmosférickým vlivům.

Jak vybrat provzdušňovač - vertikutátor

Pro zdravý a hustý trávník, jako z anglických golfových hřišť, nestačí trávník pouze pravidelně sekat. Je nutné se o něj důkladně starat – hnojit, odplevelovat a také jej občas provzdušnit.

Recenze

Kvalitní stroj

Super stroj

Oblíbené značky

Načítám, prosím vydržte...