Rotační sekačky s pojezdem

Nejprodávanější

Sekačka HONDA HRG 536 VK + Sada na výměnu oleje ZDARMA!

Sekačka HONDA HRG 536 VK + Sada na výměnu oleje ZDARMA!

Sekačka HONDA HRG 536 VK, motor HONDA GCVx 170, výkon 6 HP, záběr 53 cm, pojezd plynule SMART Drive, podvozek ocel, integrovaný mulčovací systém, koš 66 litrů.

Skladem na prodejně 1-2 ks 18 990 Kč
Sekačka AL-KO Highline 46.9 SP-H

Sekačka AL-KO Highline 46.9 SP-H

Sekačka AL-KO Highline 46.9 SP-H, motor HONDA GCVx 145, výkon 4,5 HP, záběr 46 cm, pojezd 1 rychlost,, ložiska, podvozek plech, centrál, koš 70 l, mulčovací sada AL-KO Highline 46.9 SP-H.

obvykle do 2 dnů 10 490 Kč
Sekačka AL-KO Highline 527 VS

Sekačka AL-KO Highline 527 VS

Sekačka AL-KO Highline 527 VS, motor B&S Series 675 EXi OHV, výkon 6,0 HP, záběr 51 cm, pojezd variabilní, ložiska, podvozek plech, centrál, koš 70 l, mulčovací sada AL-KO Highline 527 VS.

obvykle do 2 dnů 12 999 Kč
Sekačka HUSQVARNA LC 451S + Chrániče sluchu a  rukavice ZDARMA!

Sekačka HUSQVARNA LC 451S + Chrániče sluchu a rukavice ZDARMA!

Sekačka HUSQVARNA LC 451S, motor Briggs & Stratton DOV, 750e Series, výkon 6 HP, záběr 51 cm, 1 rychlost s vlastním pohonem, skelet hliník, hmotnost 40,6 Kg. Chrániče sluchu a  rukavice ZDARMA!

obvykle do 2 dnů 24 990 Kč
Sekačka HUSQVARNA LC 347VI

Sekačka HUSQVARNA LC 347VI

Sekačka HUSQVARNA LC 347VI, motor Briggs & Stratton 675 INSTART, výkon 6 HP, elektrické startování, záběr 47 cm, pojezd variabilní, koš 55 l, hmotnost 32 Kg.

 

obvykle do 2 dnů 16 390 Kč
Sekačka AL-KO Highline 477 VS

Sekačka AL-KO Highline 477 VS

Sekačka AL-KO Highline 477 VS, motor B&S Series 650 EXi OHV, výkon 5,5 HP, záběr 46 cm, pojezd variabilní, ložiska, podvozek plech, centrál, koš 70 l, mulčovací sada AL-KO Highline 477 VS.

obvykle do 2 dnů 11 990 Kč
5990
47590
Sekačka HONDA HRG 536 VK + Sada na výměnu oleje ZDARMA!
-17%
Sekačka AL-KO Highline 527 VS
-7%
Sekačka AL-KO Highline 477 VS
-8%
Sekačka HONDA HRG 536 VY + Sada na výměnu oleje ZDARMA!
-16%
Sekačka AL-KO Highline 51.9 SP-H
-8%
Sekačka HONDA HRG 536 SK + Sada na výměnu oleje ZDARMA!
-10%
Sekačka HONDA HRX 537 HY + Sada na výměnu oleje ZDARMA!
-12%
Sekačka STIHL RM 650 T
-9%
Sekačka HONDA HRG 466 SK + Sada na výměnu oleje ZDARMA!
-15%
Sekačka AL-KO Premium 520 SP-H
-7%
Sekačka STIHL RM 650 V
-9%

Rotační sekačky s pojezdem

PŘÍPRAVA STROJE K PROVOZU !!! Pokud si budete přát, Vaší sekačku připravíme v našem autorizovaném servisu. To znamená, že sekačka bude sestavena, naplněna provozními kapalinami, seřízena a odzkoušena. Sekačku tak dostanete připravenou ihned k provozu a na místo, které si sami určíte. Tuto službu máte samozřejmě ZDARMA !

 

Motorová rotační sekačka je vybavena pojezdem. V současné době je trend sekačky osazovat více rychlostním pojezdem. Například AL-KO osazuje některé své modely variabilním pojezdem pojmenovaným VarioSpeed. Tento system umožňuje u sekaček AL-KO nastavit rychlost v rozmezí 2,5 - 4,5 km/hod. V praxi to znamená, že můžete snížit rychlost a posekat i mírně přerostlou trávu. Nejprodávanější model sekačka AL-KO Classic 5.16 VS-B Plus. Pro sezónu 2017 AL-KO připravilo ještě dokonalejší sekačku, model AL-KO Highline 527 VS, která přebíra všechny výhody předešlé generace a ještě je vylepšuje. Proto právem patří mezi to nejlepší, co lze koupit na zahradu.

 

Benzínové sekačky AL-KO - S výrobou benzínových rotačních sekaček máme zkušenosti více jak 40 let. Pro každý požadavek najdeme správné řešení. Je jedno, jestliže se rozhodnete pro absolutní top modely z hliníku, pro výrobky Premium z naší nové řady Highline, pro naše multitalenty nebo pro cenově příznivé sekačky - s AL-KO benzínovými sekačkami zvolíte vždy správně. Naše prvotřídní výrobky zaručují mimořádnou funkčnost, nejlepší vybavení, perfektní řešení detailů a nejvyšší komfort.
Benzínové sekačky AL-KO - VYVINUTO V NĚMECKU - VYROBENO V RAKOUSKU.

 

Sekačka AL-KO Higline 527 VS

 

Vyrobeno v Rakousku

Sekačka AL-KO Higline 527 VS patří mezi to nejlepší co lze koupit na zahradu. Seče, sbírá, mulčuje, vyhazuje do boku, mění rychlost, nasbírá koš do plna a trávník vypadá jak posešený od profíka. Vyrobeno v Rakousku, žádná Čína!
 

 

Snadné zavěšování a vysazování

Sbohem bolesti zad a skřípnutým prstům. Neboť díky zavěšení EasyClick s vodicími kolejnicemi se stane vyprazdňování kompaktního sběrného koše hračkou.

Sekačka AL-KO Highline 527 VS   Sekačka AL-KO Highline 527 VS

Centrální nastavování výšky

Držadlem lze pohodlně měnit výšku střihu – centrálně a snadno díky podpoře pružin.
 

 

Cvak a je uloženo

Garáže, zahradní domky nebo sklepní prostory jsou většinou příliš malé. Proto lze sekačky Highline skladovat s úsporou prostoru a zároveň kolmo. Umožňuje to integrovaná Upstanding-Function.

Sekačka AL-KO Highline 527 VS   Sekačka AL-KO Highline 527 VS

Sečení až k okrajům

Díky přesazené konstrukci lze sekačkami Highline bezproblémově sekat i podél stěn a zídek – pro perfektní výsledek až po okraj bez nutnosti velkého dosekávání strunovou kosou.

 

 

Vše po ruce

Integrované přední držadlo – ideální pokud jde o přepravu sekačky, uložení nebo nadzvednutí přes nerovnosti nebo zábrany.

Sekačka AL-KO Highline 527 VS   Sekačka AL-KO Highline 527 VS

Plný koš, méně přestávek

Díky MaxAirflow-Technology dosáhne posekaná tráva až do zadní části sběrného koše, čímž je plněný až po horní okraj a vyprazdňovat jej musíte jen zřídka.

 

Je to výškou

Extra vysoká, extra velká – to je základ MaxAirflow-Technology. Neboť díky extra vysokému ocelovému šasí a extra velkému vyhazovacímu otvoru se průchod vzduchu zvýšil o 42 procent, čímž posekaná tráva není oproti standardním sekačkám hnaná do sběrného koše naplocho, ale je vyhazovaná ve vztyčené pozici. Tím je sběrný koš plněný efektivně bez ucpávání vyhazovacího otvoru. Další plus: Odnímatelná servisní klapka k pohodlné údržbě sekačky.

Sekačka AL-KO Highline 527 VS   Sekačka AL-KO Highline 527 VS

Bez zelených prstů

Díky MaxAirflow-Technology lze vysokou a hustou trávu sekat bezproblémově, aniž by zůstávala ležet na zemi nebo ucpávala vyhazovací otvor. Tak zůstanou vaše ruce čisté.
 

 

Optimální kokpit

Snadno dosažitelné ovládací prvky, ergonomická měkká rukojeť a pohon kol přizpůsobitelný rychlosti chůze díky plynulé funkci VarioSpeed dělají ze sečení příjemný zážitek. Navíc lze držadlo nastavit volitelně díky vícenásobně přestavitelné výšce držadla na velikost obsluhy (pouze u modelů VS).
 

Sekačka AL-KO Highline 527 VS   Sekačka AL-KO Highline 527 VS

 

 

 

Moderní sekačka STIGA Combi 55 SVQ H s mnohostranným využitím, robustní konstrukcí a možností výhozu trávy do strany. Je poháněna motorem Honda o maximálním výkonu 6,5 HP. Záběr sečení je 55 cm, sběrací koš s indikací naplnění má objem 70 l, centrální nastavení výšky sečení má 6 pozic v rozmezí 25–90 mm, ergonomická rukojeť je nastavitelná v různých úhlech. Velká kola 20 a 28 cm jsou uložena v ložiskách. Sekačka umožňuje kombinovat mulčování, sběr do koše, výhoz dozadu nebo do boku.

 

Sekačka STIGA Combi 55 SVQ H

 

 

Proč si vybrat právě benzinovou sekačku STIGA Combi 55 SVQ H?

 

Benzínové sekačky STIGA jsou ideální volbou pro rozlehlejší zahrady. Nabízejí více výkonu než sekačky elektrické a navíc nejsou závislé na přívodním kabelu. Zvládnou posekat i vyšší a hustší travní porost. Posekanou trávu sbírají do koše. Pokud nebudete chtít trávu sbírat a někde na zahradě skladovat, můžete mulčovat. Dovnitř sekačky lze vsunout mulčovací vložku. Kombinovaně lze střídat mulčovaní a sběr do koše nebo výhoz dozadu.

 

 

Sekačka STIGA Turbo 53 SVQ H

 

STIGA je největším výrobcem zahradní techniky v severských zemích a jedním z nejdůležitejších výrobců v Evropě již od roku 1934. Sortiment výrobků má záběr od malých elektrických sekaček až po velké zahradní traktory pro profesionální použití. Zahrnuje výrobky jako jsou travní sekačky, ridery, strunové sekačky, křovinořezy, drtiče zahradního odpadu, pily, sněhové frézy, atd. Výrobky STIGA lze používat na Vaší zahradě po všechna čtyři roční období.

 

 

Sekačka STIGA Turbo 53 SVQ H

 

Sekačka STIGA Combi 55 SVQ H má čtyři různé pojezdové rychlosti, které můžete měnit v závislosti na vlastní rychlosti chůze a výšce porostu. Rychlost nožů sekačky ale zůstává stejná.

 

Sekačka STIGA Turbo 53 SVQ H

 

Na všechny výrobky, včetně sekaček, poskytuje STIGA prodlouženou 5letou záruku. Sekačky s ocelovým podvozkem jsou galvanizovány zinkem a mají tudíž zvýšenou odolnost proti korozi. STIGA se tu inspirovala v automobilovém průmyslu.

 

Sekačka STIGA Turbo 53 SVQ H

 

Nordická ekologická značka. Kromě emisních hodnot strojů se striktně sleduje i výrobní proces. Celý proces od výběru základních surovin, vlastní výrobu až po likvidaci a recyklaci výrobku je kontrolován a musí splňovat náročná kriteria z hlediska životního prostředí.

 

Sekačka STIGA Turbo 53 SVQ H

 

Sekačka STIGA Combi 55 SVQ H, umožňuje mulčovat, sbírat posekanou trávu do koše, nechat ji v řádku za strojem nebo vyhazovat do boku.

 

 

 

 

 

Zobrazit více Zobrazit méně
Načítám, prosím vydržte...