TOP produkty

Nejnovější produkty

Novinky & aktuality

Rok záruky navíc pro nově zakoupené stroje STIHL.

Na všechny nové stroje STIHL můžete po registraci získat +1 rok záruky zdarma. Jediné, co potřebujete, je najít výrobní číslo vašeho nového stroje – samotná registrace pak nezabere déle než tři minuty.

Nové sekery FISKARS

FISKARS si dal za cíl poskytnout spotřebiteli lepší podporu při výběru a především zvýšit bezpečnost a efektivitu při práci se sekerou. Všechny cíle se podařilo splnit a proto si Vám dovolujeme předtavit novou řadu seker FISKARS!

Robotické sekačky HUSQVARNA Automower

Vlastnit robotickou sekačku HUQVARNA Automower je jako zaměstnat zahradníka na plný úvazek, ale za zanedbatelnou výplatu. HUQVARNA Automower je první zcela robotická sekačka na trávu, která je schopná pracovat po celý den a den za dnem.

Štípače dřeva - štípačky

Štípače dřeva - štípačky můžeme jednoduchým způsobem rozdělit do dvou kategorií podle polohy v jaké umístíme štípané poleno do stroje, horizontální štípače nebo vertikální štípače.

Vynikající kompostér AL-KO K 700

Kompostéry AL-KO K 700 Vás přesvědčí vynikajícím systémem provzdušňování, svou lehkou konstrukcí a také recyklovatelným materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Tento plast je navíc zcela odolný vůči atmosférickým vlivům.

Recenze

KombiMotor STIHL KM 131 R

mam to 2roky naprosta spokojenost je silny vykony použivam ho ve firme mam k tomu pilu hlavovou strunu c25-2 a plotostřich hl-km 145 určitě doporučuji na mě dotaz 606126737

Motorová pila HUSQVARNA 372 XP + řetěz ZDARMA!

Solidní jednání,rychlé doručení,tenhle obchod doporučuji

Nastavovací těleso VARI NT-3

perfektni spoluprace ,v nedeli objednano v utery doruceno moc dekuji

Sekačka STIGA COMBI 48 SVQ H + Sada na výměnu oleje ZDARMA!

Skvělá sekačka, která předčila moje očekávání. Opravdu se lehce startuje a seká dobře i vyšší trávu. Příjemná je i změna rychlosti pojezdu. Určitě doporučuji.

Aku rázový utahovák MAKITA DTD154Z

Vynikající pomocník, mnohem lepší volba než samotný šroubovák, tohle má větší sílu, při běžném šroubování provoz bez rázů a pokud je třeba zabere. Lehký do ruky, při běžném šroubování bez rázů, má min. spotřebu el...

Oblíbené značky

Načítám, prosím vydržte...