Možnosti platby

 

1. Hotově

Tato metoda umožňuje uhradit Vaši objednávku v hotovosti nebo platební kartou na naší prodejně při převzetí zboží. O možnosti si zboží vyzvednou budete informování automatickým e-mailem "Objednávky č. xy je připravena k vyzvednutí". Tento způsob platby je ZDARMA.


2. Platba kartou online

Při dokončení objednávky budete ihned automaticky přesměrování na platební bránu GoPay, kde objednávku uhradíte platební kartou. Na platební kartě musíte mít povolenou platbu na internetu a dostatečný limit pro úhradu. Tento způsob platby je ZDARMA.3. Dobírkou

Při výběru tohoto druhu platby provedete úhradu až při převzetí zásilky od řidiče přepravní služby. U řidiče lze platit hotově nebo platební kartou. Zaplatím hotově u řidiče přepravní služby. Tento způsob platby je při objednávce nad 2490,- Kč ZDARMA, jinak je zpoplatněno částkou 20,- Kč.


3. Bankovním převodem

Po dokončení objednávky Vám příjde na e-mail automatická výzva k platbě. E-mail obsahuje pokyny (doklad - zálohová faktura) k provedení platby. Jakmile je uhrazeno a částka připsána na náš účet, tak dojde k automatickému spárování a zaslání emailu o úhrady (obdržíte daňový doklad). Doba úhrady záleží na typu banky od 15 minut až po 2 dny. Tento způsob platby je ZDARMA.

Úhrada bude prováděna na:
BÚ: 2600294232 / 2010 - Fio banka a. s.
IBAN: CZ91 2010 0000 0026 0029 4232
SWIFT: FIOBCZPP
Variabilní symbol: číslo objednávky

 

Možnosti dopravy

Načítám, prosím vydržte...