Robotické sekačky

Nejprodávanější

Robotická sekačka HUSQVARNA AUTOMOWER 105

Robotická sekačka HUSQVARNA AUTOMOWER 105

Robotická sekačka HUSQVARNA AUTOMOWER 105, motor DC 18,0 V, baterie 2,1 Ah Li-Ion, záběr 17 cm, výška sečení 20 - 50 mm, hmotnost 6,7 kg.

obvykle do 2 dnů 20 990 Kč
Robotická sekačka HUSQVARNA AUTOMOWER 450X

Robotická sekačka HUSQVARNA AUTOMOWER 450X

Robotická sekačka HUSQVARNA AUTOMOWER 450X, 18 V / 10,0 Ah Li-ion, záběr 24 cm, výška sečení 20 - 60 mm, kapacita sečení 5000 m², hmotnost 13,9 kg.

Skladem na prodejně 1-2 ks 106 990 Kč
Robotická sekačka SOLO by AL-KO Robolinho 1200 W

Robotická sekačka SOLO by AL-KO Robolinho 1200 W

Robotická sekačka SOLO by AL-KO Robolinho 1200 W, 25,2 V / 5 Ah Li-Ion, záběr 22 cm, pro travní plochy do 1200 m2.

obvykle do 2 dnů 29 990 Kč
Robotická sekačka SOLO by AL-KO Robolinho 700 W

Robotická sekačka SOLO by AL-KO Robolinho 700 W

Robotická sekačka SOLO by AL-KO Robolinho 700 W, 20 V / 2,5 Ah Li-Ion, záběr 22 cm, pro travní plochy do 700 m2.

obvykle do 2 dnů 21 990 Kč
Robotická sekačka STIHL iMow RMI 422 PC

Robotická sekačka STIHL iMow RMI 422 PC

Robotická sekačka STIHL iMow RMI 422 PC, motor 18,0 V, záběr 20 cm, výška sečení 20 - 60 mm, max. travní plocha 1700 m², hmotnost 10 kg.

obvykle do 2 dnů 36 990 Kč
Robotická sekačka STIHL iMow RMI 632

Robotická sekačka STIHL iMow RMI 632

Robotická sekačka STIHL iMow RMI 632, motor 18,0 V, záběr 28 cm, výška sečení 20 - 60 mm, max. travní plocha 3000 m², hmotnost 14 kg.

obvykle do 2 dnů 51 400 Kč
17990
134990
Robotická sekačka HUSQVARNA AUTOMOWER 105
-13%
Robotická sekačka STIHL iMow RMI 422 PC
-4%
Robotická sekačka STIHL iMow RMI 632 PC
-4%
Robotická sekačka HUSQVARNA AUTOMOWER 315
-8%
Robotická sekačka STIGA Autoclip M5
-7%
Robotická sekačka HUSQVARNA AUTOMOWER 310
-7%
Robotická sekačka STIHL iMow RMI 422 P
-4%
Robotická sekačka STIHL iMow RMI 632 P
-4%

Robotické sekačky

HUSQVARNA AUTOMOWERVlastnit robotickou sekačku HUQVARNA Automower je jako zaměstnat zahradníka na plný úvazek, ale za zanedbatelnou výplatu. HUQVARNA Automower je první zcela robotická sekačka na trávu, která je schopná pracovat po celý den a den za dnem. Je uživatelsky příjemna a ohleduplná k životnímu prostředí, protože je poháněna elektrickým proudem a neprodukuje žádné škodlivé výfukové plyny. Unikátní technika sečení tkví v tom, že Automower neustále a opakovaně seká trávu při náhodném vzorci pohybu v ohraničeném prostoru, který vymezíte. Když nastane čas pro dobití baterie, Automower se automaticky vráti do své nabíjecí stanice.

 

HUQVARNA Automower je navržen pro sečení trávy na nejjednodušších travnatých plochách po složité, zvlněné zahrady. Pokud je v cestě překážka jako např. strom nebo velký kámen, Automower jednoduše opatrně zacouvá a zvolí nový směr před tím, než pokračuje dál. To platí i o domácích zvířatech na zahradě. HUQVARNA Automower jim v žádném případě neublíží.

 


Co byste měli mít na paměti při nákupu sekačky HUSQVARNA Automower:

 

Zvolte model sekačky HUQVARNA Automower podle velikosti plochy, kterou bude sekat.
Velká kola dovolují sekačce jezdit po nerovném trávníku a zvládat sklon terénu až do přibližně 45%.
Sekačka HUQVARNA Automower je odolná vůči povětrnostním podmínkám a bezstarostně pracuje v dešti.
Ovládací displej má velmi jednoduchý design a pracuje obdobně jako mobilní telefon. Můžete zvolit nastavení, které odpovídá vašim individuálním potřebám.
Sekačka HUQVARNA Automower má ochranu proti odcizení a může být ponechána bez dozoru. V případě, že se ji někdo pokusí odcizit, stane se zcela bezcenou.
Sekačka HUQVARNA Automower je neuvěřitelně tichá. Ani při práci o noční směně nebude rušit sousedy.

 


Představme si výhody jednotlivých modelů sekaček HUSQVARNA Automower:

HUSQVARNA Automower 105

Kompaktní tříkolová robotická sekačka pro efektivní sečení otevřených travnatých ploch. Vhodná pro menší trávníky do 600 m². Je velmi snadno použitelná a nabízí osobní nastavení. Sekačka zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník.

 

HUSQVARNA Automower 310

Je ideální pro větší a složitější trávníky do 1.000 m². Poradí si i v omezeném prostoru a jako každý člen rodiny sekaček Automower se i tato sekačka sama vrací do nabíjecí stanice, když potřebuje dobít baterii. Jednoduchá navigace v menu díky velkému jasnému displeji. Umožňuje individuální nastavení. K dispozici jsou kryty v různých barvách.

HUSQVARNA AUTOMOWER 105   HUSQVARNA AUTOMOWER 310

HUSQVARNA Automower 420

Velmi dobře vybavená robotická sekačka pro efektivní sečení náročných travnatých ploch. Vhodná pro travnaté plochy s rozlohou do 2200 m² , může se pohybovat na prudkých svazích se sklonem až 45 %. Inteligentní technologie přizpůsobí rozsah sečení tempu přírůstku trávy, umožní bodové sečení na určitém místě s vyšší trávou a navádí sekačku úzkými průchody. Intuitivně ovládaná nabídka na velkém, uživatelsky přívětivém displeji umožňuje personální nastavení, např. kdy si přejete, aby sekačka pracovala.

 

HUSQVARNA Automower 430X

Robotická sekačka na rozsáhlé plochy s velkou řadou vestavěných funkcí. Je vybavena navigací GPS pro efektivní sečení nejrozličnějších travnatých ploch. Vhodná pro travnaté plochy o rozloze do 3200 m² , může se pohybovat na prudkých svazích se sklonem až 45%. Inteligentní technologie přizpůsobí rozsah sečení tempu přírůstku trávy, umožní bodové sečení na určitém místě s vyšší trávou a navádí sekačku úzkými průchody. Intuitivně ovládaná nabídka na velkém, uživatelsky přívětivém displeji umožňuje personální nastavení, např. kdy si přejete, aby sekačka pracovala. Navigace pomocí GPS. 

HUSQVARNA Automower 420   HUSQVARNA Automower 430X

HUSQVARNA Automower 450X

Robotická sekačka HUSQVARNA automower 450X je nejlepší model z řady robotických sekaček na trhu. Bez problémů zvládne velké a složitě členité travnaté plochy, nerovný terén i svahy až do 45 %. Součástí jsou moderní funkce - navigace s pomocí GPS a Automower® Connect. S touto aplikací budete mít sekačku neustále pod kontrolou: můžete ji sledovat, komunikovat s ní a aktualizovat ji pouhým dotekem obrazovky, ať už jste kdekoli na světě.

 

HUSQVARNA Automower 315

Robotická sekačka HUSQVARNA AUTOMOWER 315 je ideální pro větší a složitější trávníky do 1.500 m². Poradí si i v omezeném prostoru a jako každý člen rodiny sekaček Automower se i tato sekačka sama vrací do nabíjecí stanice, když potřebuje dobít baterii. Jednoduchá navigace v menu díky velkému jasnému displeji. Umožňuje individuální nastavení. K dispozici jsou kryty v různých barvách

HUSQVARNA AUTOMOWER 450X   HUSQVARNA AUTOMOWER 315

HUSQVARNA Automower 440

Robotická sekačka HUSQVARNA AUTOMOWER 440 je robustní a velmi spolehlivá robotická sekačka na trávu pro zahrady s travnatou plochou do 4000 m2. Sekačka je potichu a automaticky naváděna po složitých plochách, úzkými průchody, obtížným terénem a na svazích se sklonem až 45%. Timer podle počasí nastavuje sečení tak, aby odpovídalo růstu, zatímco funkce "bodové" sečení se postará o místa s vyšší trávou. Se dvěma naváděcími smyčkami a čtyřmi metodami vyhledávání, jak najít cestu zpět do nabíjecí stanice, zanechá za sebou zelený, perfektně posečený trávník s minimální potřebou vašeho zásahu.

   
HUSQVARNA AUTOMOWER 440

 

 

Charakteristické vlastnosti sekaček HUSQVARNA Automower:

Spolehlivost

Husqvarna klade mimořádný důraz na spolehlivost robotických sekaček. Během 20-letého vývoje těchto sekaček se zaměřujeme zejména na dosažení maximální spolehlivosti, nejvyšší kvality a na minimálizaci nezbytné obsluhy těchto sekaček.

 

Vynikající výsledky při sečení trávníku

Díky tomu, že se HUQVARNA Automower pohybuje po trávníku náhodným způsobem, je trávník posekán dokonale a úhledně, takže vypadá jako zelený koberec. Nože ostré jako břitva sekají trávu na jemné kousíčky a ze všech směrů. Trávník je pak hustší a zdravější a zabraňuje prorůstání mechu.

Robotické sekačky HUSQVARNA Automower   Robotické sekačky HUSQVARNA Automower

Nízká hlučnost

Díky unikátnímu systému sečení pracuje HUQVARNA Automower velmi diskrétně a tiše a tehdy, kdy si to přejete..

 

Unikátní systém sečení

Sekačka HUQVARNA Automower zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebu energie.

Robotické sekačky HUSQVARNA Automower   Robotické sekačky HUSQVARNA Automower

Automatické nabíjení

Pokud sekačka HUQVARNA Automower potřebuje energii, nalezne si sama cestu k nabíjecí stanici.

 

 

Zámek kódu PIN

Sekačka HUQVARNA Automower je vybavena velice účinným bezpečnostním systémem s použitím osobního PIN kódu, který podstatně zvyšuje ochranu sekačky.

Robotické sekačky HUSQVARNA Automower   Robotické sekačky HUSQVARNA Automower

Žádné emise

HUQVARNA Automower je sekačka s elektrickým pohonem, proto neprodukuje žádné škodlivé emise.
 

 

Výstražný systém proti krádeži

Výstražný systém proti krádeži nabízí maximální stupeň zabezpečení sekačky podle vašeho vlastního výběru.

Robotické sekačky HUSQVARNA Automower   Robotické sekačky HUSQVARNA Automower

Panel nastavení

Pomocí panelu nastavení lze sekačku přizpůsobit rozmanitým tvarům zahrad a různým požadavkům.
 

 

Timer

Vy rozhodnete, zda bude sekačka HUQVARNA Automower sekat trávník po celý den a 7 dní v týdnu.
 

Robotické sekačky HUSQVARNA Automower   Robotické sekačky HUSQVARNA Automower

Senzory pro zvednutí a náklon

Jestliže se HUQVARNA Automower zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.

 

Podpora na každém kroku

Zakoupením sekačky HUQVARNA Automower získáte špičkový výrobek od předního světového výrobce, který je výsledkem více než 20-letých bohatých zkušeností a odborných znalostí, které předáváme našim prodejcům. Naši  pracovníci jsou připraveni vám pomoct krok za krokem - od instalace až po servis. Váš dokonalý trávník je naším společným cílem.

Robotické sekačky HUSQVARNA Automower  

Robotické sekačky HUSQVARNA Automower

 

Zobrazit více Zobrazit méně
Načítám, prosím vydržte...