Kamenná prodejna
Máme také kamennou prodejnu v Brně, kde si můžete náš sortiment prohlédnout a nechat si poradit od našich pracovníků.
Akumulátorový křovinořez STIHL FSA 70 R ze systému STIHL AK přesvědčí kombinací dobrého sekacího výkonu a nízké hmotnosti pro soukromé práce na domácí zahradě , například při sekání středně vysoké trávy, ořezávání okrajů trávníku a vyžínání . STIHL FSA 70 R nabízí speciální komfort díky systému Rapid Click . To vám umožní rychle a snadno sejmout žací hlavu stisknutím tlačítka. S Advanced EasySpool můžete snadno ručně převinout žací hlavu s novým vlascem.
V závislosti na aplikaci lze bezkomutátorový EC motor nastavit přímo na ovládací rukojeti pomocí regulace otáček se 2 rychlostními stupni . V režimu ECO (úroveň 1) zvolte nižší rychlost , například pro jednodušší úkoly, jako je zastřihávání okrajů trávníku. To znamená, že máte nižší spotřebu energie a můžete prodloužit životnost baterie. Pro složitější práce, jako je sekání husté trávy, můžete u STIHL FSA 70 R využít plnou rychlost jednoduchým přepnutím na stupeň 2 pomocí posuvného spínače. Rychlost se automaticky přizpůsobuje připojenému řeznému nástroji a lze ji plynule upravovat. Inteligentní elektronika navíc umožňuje FSA 70 R pracovat s trvale vysokým, plným výkonem bez ohledu na úroveň nabití baterie.
Kompaktní design vyváženého sekačky STIHL FSA 70 R a všestranná rukojeť s měkkými komponenty podporují flexibilní práci s dostatkem volnosti pohybu při sečení mezi stromy a keři a v jiných úzkých prostorech. Všestranná nastavitelná rukojeť bez použití nářadí navíc umožňuje snadné přizpůsobení velikosti vašeho těla, abyste měli vždy ergonomickou pracovní pozici.
Akumulátorový křovinořez FSA 70 R pracuje tak tiše, že jej můžete používat bez ochrany sluchu a dokonce i v oblastech citlivých na hluk.
STIHL FSA 70 R je standardně dodáván s beznástrojovou žací hlavou STIHL AutoCut C 12-2 line . Žací hlava STIHL PolyCut 12-2 s plastovými noži, kterou lze vyměnit bez nářadí, je také k dispozici jako volitelné příslušenství. Díky praktickému poutku na zavěšení můžete STIHL FSA 70 R zavěsit na zeď.
Balení neobsahuje akumulátor a nabíječku.
Technické parametry STIHL FSA 70 R
Aku systém: systém AK
Typ aku: Li-ion 36 V
Výkon: 0,8 kW
Průměr řezného kruhu: 38 cm
Celková délka stroje: 166 cm
Hladina akustického tlaku: 76 dB(A)
Hladina akustického výkonu: 91 dB(A)
Hmotnost: 2,7 kg
| Kód produktu: | FA070115703 |
|---|---|
| EAN produktu: | 886661881529 |
| Výrobce: | STIHL |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
|---|
Naši poradci a znalci sortimentu jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–17 hod).
Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost GARTEKO s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!

Máme také kamennou prodejnu v Brně, kde si můžete náš sortiment prohlédnout a nechat si poradit od našich pracovníků.

Jsme autorizovaný servis. Provádíme záruční i pozáruční servis prodávaných značek.

Pokud u nás nakoupíte za více jak 4 990 Kč a hmotnost zboží nepřesáhne 50 kg máte od nás dopravu ZDARMA.

Na vaše přání můžeme při osobním odběru připravit váš nový stroj k okamžitému použití.

Využijte možnost nákupu na splátky dle Vašich možností se společností ESSOX.
Perfektní