Rok záruky navíc pro nově zakoupené stroje STIHL.

Rok záruky navíc pro nově zakoupené stroje STIHL.

 

 

 

 

 

 

 

 

Společnost Andreas STIHL, přední světový výrobce lesní a zahradní techniky, pro vás letos připravil jednu velkou novinku! 
Na všechny nově zakoupené stroje STIHL můžete po registraci získat +1 rok záruky zdarma.  Jediné, co potřebujete, je najít výrobní číslo vašeho nového stroje.
Samotná registrace je pak otázkou pouze pár minut. Jedinou podmínkou je záruku prodloužit do 30 dní od koupě stroje.

„Dlouhodobě sázíme na koncept autorizovaných prodejců, kteří dokáží stroje nejenom prodávat, ale také servisovat nebo odborně poradit s jakýmkoli problémem. Od letošního roku jsme chtěli zákazníkům rozhodování ještě více usnadnit. 365 dní klidu navíc je opravdu hodně – zvlášť u produktů, s nimiž pracujete opravdu často. Na druhé straně, našim vlastním technologiím opravdu věříme a všechny jsou testovány i ve velké zátěži, proto vnímáme prodloužení záruky také jako důkaz toho, že nepochybujeme o nadstandardní kvalitě všech našich produktových řad", říká Pavel Haluza, zástupce marketingu společnosti Andreas STIHL.

 

Registrace stroje je jednoduchá. Jediné, co zákazníci potřebují, je najít a připravit si výrobní číslo nového stroje. Samotná registrace pak nezabere více než několik minut. Záruka platí na všechny nově zakoupené stroje a je k dispozici od začátku května letošního roku prostřednictvím oficiálních stránek www.stihl.cz nebo na nově spuštěném portálu https://www.mujstihl.cz/plus/, na němž si zákazníci mohou vedle produktů prohlédnout také videa nebo přečíst užitečné informace o plánech a inovacích firmy či praktických radách, jak se starat o zahradu.

Načítám, prosím vydržte...